5. 2. 2021 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Úplná obřízka a maximálně pozitivní zkušenost s panem doktorem Frajerem

Maximálně pozitivní zkušenost s panem doktorem Frajerem ohledně zákroku provedení obřízky. Estetický a funkční výsledek perfektní, nešlo by to lépe! Pana doktora a Perfect Clinic JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI

Ve svých 20 letech jsem se rozhodl pro obřízku kvůli zúžené předkožce.

Původně jsem plánoval podstoupit pouze obřízku částečnou (tedy vlastně odstranění jen toho místa předkožky, kde tato je užší, než by měla být). Musím velmi vyzdvihnout odbornost pana doktora Frajera, který mi na prvotní konzultaci popsal možné varianty částečné vs. “úplné” obřízky (odstranění celé předkožky) a co oba typy obnáší. Na základě zkušeností mnoha jeho předchozích klientů mi pan doktor doporučil podstoupit úplnou obřízku, pro kterou jsem se tedy nakonec rozhodl, a jsem maximálně spokojený.

Tuhle zkušenost zmiňuji proto, že jsem předtím byl na konzultaci i u 2 jiných panů doktorů, kteří však měli přístup “tak mi řekněte jak si to představujete a já Vám to tak udělám”. Když jsem chtěl například vědět, co by při zákroku udělali s uzdičkou (prodloužit?/odstranit?) tak jeden z nich to bral způsobem “vůbec se nebojte a nechte to na mně” a nějak mi nedokázal přesně říct, jak by to vlastně provedl - já jsem samozřejmě úplné odstranění nechtěl, ovšem to může být pro chirurga náročnější a je proto třeba se na tomto výslovně domluvit, možná to není u všech standard.

Oproti tomu pan doktor Frajer si opravdu dal záležet, abych přesně věděl, jak by to po kterém zákroku vypadalo (estetika i funkčnost), abych se dokázal kvalifikovaně rozhodnout - tedy ne jen podle svého pocitu nebo toho, co jsem četl někde na internetu.

Tohle je pro mě strašně důležité, protože zrovna na této části těla každý detail zákroku bude mít dost pravděpodobně velký dopad. Proto si myslím, že člověk by měl získat velmi jasnou představu o tom, do čeho vlastně jde a jak přesně to chce.

Zákrok od pana doktora Frajera na Perfect Clinic v Brně (u mě při lokální anestezii, ale lze zvolit i celkovou) byl naprosto profesionální, hojení proběhlo rychle a bez jakýchkoliv problémů. U mě konkrétně šlo o obřízku těsnou (=žalud není ani z části zakrýván předkožkou) a nízkou (=vnitřní a vnější list předkožky jsou po zkrácení spojeny jen kousek za žaludem).

Obřízka se pro mě ukázala být nejen řešením zúžené předkožky, také všechno ostatní mi po ní připadá lepší, subjektivně bych řekl, že o hodně - estetický dojem, cit při sexuálních aktivitách, čistota… a podle všeho i z dámského pohledu to tak může být vnímáno :) Je to nejen řešení problému, ale i mnoho navíc. Já osobně bych obřízku doporučil každému, kdo ji zvažuje, ať už z jakéhokoliv důvodu. Chápu však, že tohle věc čistě osobní preference.

Pokud o obřízce uvažujete tak přinejmenším nezávazná konzultace u pana doktora Frajera za mě vždy dává smysl, protože jak jsem sám viděl, ne u všech člověk může očekávat tuto vrcholovou míru odbornosti.

Ještě jednou tedy shrnuji - pan doktor Frajer je opravdový profesionál a se vším jsem 100% spokojený, opravdu mohu pouze chválit a doporučit.

Komentář (1)

Dobrý den, perfektně popsaný příběh. A určitě budu doporučovat.

52 let, obřízka - zjizvený prstenec na penisu

Nemohl jsem normálně přetáhnout předkožku,měl jsem takový zjizvený prstenec po prodělaném zánětu,který jsem bohužel nijak neřešil.Vše jsem odkládal a snažil to řešit mastičkami ...k ničemu to nebylo.Nakonec jsem se odhodlal a měl jsem to udělat...

Estetic Ústí nad Labem

Tuto kliniku doporučuji kvalitní a profesionální přístup a max péče před i po operaci. D musím říci že už žádné problém s natrzenou uzdickou nebo predkozkou, sex je teď o mnohem lepší bez bolesti . Tak ten kdo se stále rozhoduje ano či ne...