Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Obřizka nebo jiné řešení trhání předkožky

UzNevim
UzNevim
9. 6. 2020 · Poslední odpověď: 8. 7. 2020

Dobrý den , je mi 20 let..bohužel se mi stala taková nehoda.. natrhl jsem si předložku zhruba před měsícem... a do dnešního dne když mám pohlavní styk bolí to... když je v klidu a jde přesáhnout předložka ale boli to... a když mi stoji... praská mi a tím jak praskne mi z předkozky teče krev... už nevím co s tím ... k doktorovi se opravdu stydím jít... není na to nějaká mast? Nebo něco ? Nebo až je to v té fázi kdy musím na obrizku.. popřípadě jakou částečnou nebo celkovou? :/ dekuju za odpověď ... už jsem opravdu zoufalý

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 7. 2020
Nejprve běžte na urologii, ať to tam zhodnotí.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 10. 6. 2020
Dobrý den.
Podobné případy řeším tzv. Burianovou plastikou, kdy dojde pouze k nevelkému zkrácení předkožky, ale k jejímu poměrně výraznému rozšíření. Díky tomu ji lze snadno přehrnout i při erekci.
Nashledanou, Remeš
Praha . 10. 6. 2020
Dobrý den, pokud nedojde k plnému zhojení a bude pokračovat praskání předkožky velmi pravděpodobně stav skončí obřízkou. Ale bez návštěvy lékaře Vám asi nikdo nepomůže. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2017
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2017
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 5. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi