Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Umělá náhrada předkožky

M3356
10. 5. 2010 · Poslední odpověď: 10. 5. 2010

Dobrý den, měl bych na Vás trošku neobvyklý dotaz. Mám obřízku odmala, nyní je mi 23 let nedávno jsem na internetu našel spoustu článků o obřízce a dověděl se mimo jiné mnoho věcí týkajících se citlivosti žaludu na různé podněty. Osobně mohu potvrdit, že citlivost je opravdu malá. Objevil jsem produkt,vyráběný v USA, který se jmenuje Senslip, je to taková náhradní latexová předkožka, která se má nosit přes den, ale u nás se neprodává a stejně stojí spoustu peněz, a má omezenou životnost. Její účel je značné zvýšení citlivosti žaludu tím, že nebude vystaven tření, vzduchu apod. a jeho povrch se postupně změní zpět prakticky jako na neobřezaném penisu. Zamyslel jsem se tedy a vyrobil si něco podobného, z materiálu imitujícího kůži, použitého z pánské erotické pomůcky jsem vyřezal váleček o co nejmenší tloušťce stěny a průměru tkovém, aby mi na penisu bez problému držel a přitom nepůsobil přílišný tlak. Musím říct, že po nasazení velmi nenápadně přiléhá a je přijemný na nošení. Na Vás mám dotaz, zda-li je používání takovéto věci zdravotně nezávadné, každý den to několikrát denně umývám, a protože funkci sliznice je nemožné nahradit kouskem nějakého latexového materiálu, tak žalud namažu hydratačním krémem na citlivou pokožku, aby se pod touto umělou předkožkou udrželo nějaké vlhké prostředí jako u normální předkožky, vím, že je to trochu šílenost, ale já věřím, že by to mohlo mít zásadní dopad na citlivost žaludu, již po dvou dnech mi to přijde lepší. Prosím Vás o nějaký názor a radu, zda-li nehrozí nějaké zdravotní potíže, moc děkuji.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 10. 5. 2010
Dobrý den, myslím, že pokud budete důsledně dodržovat hygienu, zdravotní rizika bych neviděl. Zda toto přinese efekt, posoudíte asi jen Vy sám. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Obrizka ( Dotaz )

Michal799
20. 11. 2015 · Poslední odpověď: 23. 11. 2015

Dobry den,

Omlouvam se ze obtezuji. Ale mam zjevne problem s penisem. Mam asi fimozu, Protoze ani v klidovem rezimu a ani pri stoporenem stavu nelze pretahnout predkozku. Pri klidovem lze pretahnout trochu ale opravdu jen tak tak. Kde pri stoporeni to pak vemi boli. A uzdicka je pak velmi napnuta, zalud modra a velmi to boli . Pote se mi pri stoporeni predkozka vrati zpet a na predkozce na zaludu se mi udela rana jako kdybych se mel riznout o neco. Na samotnem zaludu mam mensi pupinky zespodu. Zalud penisu se mi spatne myje a nelze takrka umyt vubec, pri pretazeni je to velmi bolestive. Pri pretazeni mam predkozku pretahlou v klidovem rezimu ale udela se mi za zaludem velka boule zjevne z nahrnute kuze predkozky .

Na internetu sem videl mnoho videi a cetl jsem mnoho clanku . A mam dotaz pokud bych podstoupil obrizku je-li problem celkova anestezie? Obrizku chci ale mam velmi velky problem s timto byt v takovem polo-klimbu ( byt pri vedomi a necitit bolest ) to nechci . Tak je-li mozne celkova anestezie ?

Co se tyce obrizky, nevim jak se presneji rika obrizce ktere vidite na fotkach . Ale presne o tuto mam zajem, aby jak v klidovem tak ve stoporenem stavu penisu nebyla zadna predkozka ciste odkryty zalud. A nevim jestli ji nekdo dela v CR.

Dale mam dotaz jak je to s uzdickou jake jsou problemy pri sexu bez uzdicky nebo s ni . Je li to nejaky zavazny problem.

Jeste mam dotaz k zaludu jak je to s tim pokud je zalud i v klidovem stavu jestli jsou nejake potize, jesli zalud je popraskany apod. Jestli je neprijemne jej mit v klidu bez predkozky a co proto udelat .

Co se tyce chiurgie tak jakou mi muzete doporucit. Jsem z Prahy.

Dekuji M.N

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 23. 11. 2015
Dobry den, tento druh provadime standatne jiz pres 20 let. V pripade zajmu kontaktujte recepci kliniky .zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 10. 2020
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 11. 2015
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2021
Obřízka
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 11. 2018
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 10. 2016
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2014
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 11. 2019
Obřízka
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 2. 2013
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2020
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 7. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi