Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Obřízka - velikost penisu po zákroku

Tom99
17. 4. 2021

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat na otázku, která mě delší dobu trápí a nevím na koho se obrátit. Byla mi ze zdravotních důvodů doporučena plná obřízka, ale po čtení informací (hlavně diskuze na internetu) váhám, protože se bojím, že po jejím provedení mi nezbyde dost kůže na plnou erekci, což zmenší velikost penisu. Abych uvedl hlavní důvod, proč mě to znepokojuje - v klidovém stavu mám poměrně malý penis, cca 7 cm, zatímco v erekci se prodlouží na 16 cm, což je více než dvojnásobek. Dočetl jsem se, (hlavně z diskuzí na internetu, takže nevím jestli tomu věřit), že při provedení plné obřízky u tohoto typu penisu, který je podprůměrně dlouhý v klidu, ale průměrný až nadprůměrný v erekci, někdy po zákroku nezbyde dostatek kůže a penis se v důsledku v erekci nadobro zkrátí. Je to pravda nebo se nemusím zkrácení obávat?

Reklama
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení penisu
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2020
Zvětšení penisu
Žádné odpovědi
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2019
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 7. 2021
Zvětšení penisu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 1. 2013
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2023
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 3. 2013
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2018
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 7. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi