Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nejde stáhnout předkožka na penisu po obřízce

Martin_t_panek
11. 7. 2021 · Poslední odpověď: 17. 7. 2021

Dobrý den, chci se zeptat syn(11 let) se nám nedávno svěřil že mu nejde stáhnout předkožka na penisu my s manželkou moc nevíme co máme dělat v 5letech totiž absolvoval obřízku a nebylo to pro něj moc příjemné proto jí nechce absolvovat znovu proto se chci zeptat zda existuje např.nějaká mast na uvolnění kůže aby li mohl v pořádku přetáhnout.

Děkuji M.Š

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Vážený pane, předkožku většinou nelze přetáhnout přes žalud, protože tomu brání prstenec tuhý prstenec na konci předkožky. Patrně u Vašeho syna došlo k velké tvorbě jizevnatého vaziva v místě šití, případně operatér nebyl dostatečně radikální. Tento jizevnatý prstenec nemá náležitou elasticitu , aby při přetažení povolil.
Asi Vás zklamu, ačkoli Váš případ jinak neznám, ale pravděpodobně v budoucnu čeká Vašeho syna další operace. Poraďte se s původním operatérem, případně dětským chirurgem, event. plastickým chirurgem.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic Praha 1.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Obřízka - bolestivá erekce

Daniel912135
Daniel912135
20. 5. 2020 · Poslední odpověď: 23. 5. 2020

Dobrý den,

Před třemi lety mi měla být udělána částečná obřízka, ale po operaci mi bylo oznámeno, že se přidružily komplikace a musela mi být udělána celková obřízka. Na spodní straně penisu mi však chirurg odstranil velkou část kůže - je napnutá v klidovém stavu a není tam rezerva pro erekci. Z toho důvodu mi při erekci na penis vystupuje kůže šourku a celková erekce je bolestivá z důvodu extrémního napnutí kůže. Přikládám i fotografie. Je možné nějak plastickou chirurgií opravit i takový problém?

Děkuji velmi pěkně.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 5. 2020
Nejlepší odpověď
To se musí blíže vyšetřit, ale rekonstrukce tohoto výsledku nemusí být úspěšná. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami. Začínáme konsultovat v květnu, pokud se nic závažnéhop nestane.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 5. 2014
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 7. 2008
Obřízka
27 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 12. 2017
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2018
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2015
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 5. 2017
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 9. 2016
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 4. 2013
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 2. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi