Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Korekce "zapadlého" penisu po obřízce

anonymous706684
29. 5. 2018 · Poslední odpověď: 28. 2. 2019

Dobrý den,

je mi 21 let a mám cca 2-3 cm v klidu a 5-7 cm v erekci, z vlastní zvědavosti jsem brouzdal internetem a snažil jsem se najít různé informace ohledně délky penisu. Na některých anglických stránkách jsem se dočetl (budu zde lajcky interpretovat, nejsem velice zdatný v biologii), že po provedení příliš agresivní obřízky může dojít k poškození vláken na kterých penis "drží" a tím dojde k "zapadnutí" penisu do těla. Obřízka mi byla provedena okolo 11-12 let, kvůli komplikacím s předkožkou. Přikládám i foto mého penisu v klidovém stavu pro srovnání. Myslíte si, že by moje diagnóza mohla být správná? A existuje v Česku nějaká operace, která by mi mohla pomoci? Díky.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 6. 2018
Stav Vašeho penisu je nejlepší nejdříve vyšetřit, protože každý muž má na svůj penis svůj názor. Fotka moc nepomůže. Chce to situaci objektivizovat. Nevěřil bych tomu, co jste psal, že výkon na předkožce ovlivňuje délku penisu. Nikdy jsem to neviděl a nikde nečetl. Pokud je penis opravdu krátký, lze provést tzv relativní prodloužení přerušením vazů penisu od stydké kosti, což vede k prodloužení tak max o 2-3 cm.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Medico Beauty Clinic
Medico Beauty Clinic
29. 5. 2018
Dobrý den,

Zvýšení sebevědomí, odstranění problémů v intimní oblasti a odstranění frustrace, nabízíme mužům operačním zákrokem prodloužením penisu. Operace se provádí v celkové narkóze. Řez je veden ve tvaru obráceného V v ochlupené části nad kořenem údu. Po proniknutí do hloubi je přerušen nebo vyříznut vaz, který fixuje začátek tělesa údu ke stydké kosti. Tím dochází k uvolnění, které se projeví prodloužením údu o 3 centimetry, což je individuální, dle délky fixujícího vazu a není možné je předem určit. Zákrok nemá žádný vliv na potenci, pohlavní styk je možný po zhojení. Pooperační průběh je většinou klidný a klient odchází druhý den po operaci po vyndání odsávacího drénu domů. Dostaví se na kontrolu a vyndání stehů, kde je také poučen o péči o pooperační jizvu.
Objednejte se u nás na konzultaci +420 775 526 333
+420 226 236 250
info@medicoclinic.cz
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 1. 2023
Obřízka
Žádné odpovědi
Odstranění jizev laserem
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 7. 2021
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2018
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 7. 2023
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2023
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 7. 2008
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 3. 2013
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi