Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení penisu a chování po zakroku

John35
13. 7. 2021

Dobrý den, mám otázku jak se chová penis po zákroku zvětšení a zbytnění , osobně úplný problém nemám, jen v klidovém stavu bych byl radši kdyby to vypadalo větší. Při stopořeni penis vysí dolů, nebo se dostane aspoň do nějaké rozumné polohy, děkuji za odpověď

Reklama

Související dotazy

Zvětšení / Rozšíření/ Zakřivení penisu

Michal799
20. 11. 2015 · Poslední odpověď: 23. 11. 2015

Dobry den,

Omlouvam se ze obtezuji, psal jsem jiz na Tema " Obrizka ".

Mam problem s mym penisem, je velmi zakriveny pri stoporenem stavu smerem do leva. Chci se zeptat jestli lze jej nejak srovnat.

Pak mam dotaz na zvetseni ( prodlouzeni ) penisu. Mam 19/6 penis. Chtel bych se zeptat je-li mozne penis prodlouzit minimalne o 3 - 5 cm alespon. Nebo je-li to dane cenou pokud si zazadam o 4 cm je-li mozne pristupovat na moje prani. V celkove anestezii.

Pak bych se rad zeptal na rozsireni penisu a o kolik je mozne jej rozsirit. Koukal jsem na video z elangace penisu a rad bych se zeptal pokud se bere tuk z podbrisku je-li mozne pozadovat celkovou anestezii. A jake po operaci jsou problemy. A jestli na brise zustavaji jizvy. Dale jakejsou porblemy pri zvetseni i rozsireni penisu pri sexu.

Co se tyce meho problemu tak pri stoporenem stavu i erekci je penis velmi mekky , az gumovy nevydrzi dlouho tvrdy. Nejak lze odvratit upravit operativne treba?.

Co se tyce celkoveho penisu je-li mozne obrizku-rozsireni i prodlouzeni udelat najednou.

Pak mam dotaz je li mozne dal zvetsovat penis pomoci Vytahovacu penisu . Male Edge http://www.eroticcity.cz/e-shop/male-edge-prodluzovac-penisu-profesional-2025.html

Je-li mozne dal takto zvetsit penis, nebo jestli existuje neco jineho cim dal zvetsit jeste vice penis.

Prikladam fota penisu jakou mam asi predstavu.

Dekuji M.N.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 11. 2015
Nejlepší odpověď
Máte velmi mnoho dotazů, na které lze odpovědět jen při konsultaci. Tedy je to na konsultaci. Snad jen, že řešení zakřivení penisu neznám, tedy neumím. Proč: vysvětlím při konsultaci - je to nadlouho stejně jako ostatní dotazy. Vaše představy si nedovedu představit, neso nepřirozené a 5 cm se mi zdá nemožné. Takový výsledek jsem dedokázal. Strojek doporučuji jmenuje se Andro-penis.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení penisu
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2020
Zvětšení penisu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 1. 2013
Labioplastika
Žádné odpovědi
Zvětšení penisu
Žádné odpovědi
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 6. 2012
Zvětšení penisu
Žádné odpovědi
Obřízka
Žádné odpovědi
Zvětšení penisu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 4. 2016
Lipofilling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 4. 2016
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 5. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi