Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

28. 3. 2018

52 let, obřízka - zjizvený prstenec na penisu

Stojí to za to
Průměrná cena: 15.000 Kč

O lékaři

GIA Clinic s.r.o.
Prostějov
Hodnocení:
52 let, obřízka - zjizvený prstenec na penisu
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Nemohl jsem normálně přetáhnout předkožku,měl jsem takový zjizvený prstenec po prodělaném zánětu,který jsem bohužel nijak neřešil.Vše jsem odkládal a snažil to řešit mastičkami ...k ničemu to nebylo.Nakonec jsem se odhodlal a měl jsem to udělat dřív.Nebylo se čeho bát.Paní doktorka Šilhánková je perfektní,taktéž vybavení kliniky a personál.Trápil jsem se asi 4,5 roku... a teď je to prostě skvělé,bez přehánění.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Jak to chodí při obřízce?
Dobrý den, měl bych zájem o udělání obřízky, nejspíše celou. Můj problém je s přetažením kůže přes žalud. Chtěl bych se zeptat jak to chodí. Jak dlouho to trvá a kolik přibližně mě to bude stát. Děkuji, Martin.
Obřízka: Při operaci jsem cítil velkou bolest

u vyšetření mi rekl že lokalni anestezie nebolí že je to o zkušenostech.při prvním říznutí se mě zeptal jestli to cítím řekl sem ze ano a dale pokracoval poté se divil proč nejsem v klidu řekl sem že to bolí a on mi řekl "bolet to nemůže, kdyby...

Číst dál
Vstřícné a odborné jednání
Začátkem roku jsem byl na zákroku, protože mám již několik let problémy. Přestože jsem termín měnil, vždy mi pan doktor vyšel vstříc. Příjemné prostředí novotou vonící kliniky. Člověk, který ví co dělá. Mohu jen doporučit. :-)

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.