Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozšíření předkožky

JirkaX
14. 11. 2011 · Poslední odpověď: 14. 11. 2018

dobrý den, mám problém se zúženou předkožkou..v klidném stavu ji lze sice prakticky bez problému přetahovat, ale ve stopořeném stavu se nedostanu dále, jak do jedné třetiny žaluda a aby toho nebylo málo, tak mám i kratší uzdičku..jelikož jsem hodně stydlivý, tak jsem ještě lékaře s tímto nenavštívil a tak se obracím s dotazem na vás..jde mi o to, že obřízku v žádném případně nechci, ale rád bych, kdyby byla možnost předkožku plasticky zvětšit, třeba pomocí kusku velmi pružné "umělé kůže"?..samozřejmě s tím i dát do pořádku uzdičku..už jsem totiž nad tímto dlouho přemýšlel a jsem si jistý, že z obřízky bych byl neštastný, proto se chci zeptat, zda je má představa možná?..myslím si ale, že v dnešní době, by to neměl být snad problém?..samozřejmě, že bych si klidně daný zákrok uhradil ze svého, jde mi hlavně o to, aby to šlo

děkuji

Reklama

odpovědí (12)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 23. 2. 2012
Nejlepší odpověď
Dobrý den, zmiňujete zdičku a předkožku, což jsou dvě různé věci. Uzdička může být zkrácená a tady se provádí její plastika s prodloužením, zúženou předkožku lze rozšířit pouze při velmi malém pruhovitém zúžení. Jinak pouze odstranit. Ale vzhledem k předchozí operaci byla jistě situace změněna a pokud popisujete, že byla provedena obřízka - tedy odstranění předkožky, těžko říci bez vyšetření jaký je problém a jak jej řešit. Hlavní vysvětlení by měli mít lékaři na pracovišti, kde jste operaci podstoupil. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 11. 2018
Ideální je veškeré dotazy řešit osobně po vyšetření. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 2. 2012
To chce vyšetřit a potom lze říci, co by se s Vaším problémem dalo provést.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Centrum estetické plastické chirurgie je nově umístěno v rekonstruovaném operačním traktu v Konstantinově. Naše "nestátní zdravotnické zařízení" Centrum estetické plastické chirurgie pracuje i v prostorách Chirurgické kliniky Fakultní Thomayerovy nemocnice. Pracujeme zde v prostorách jedné z nejlepších chirurgických klinik v Praze, což zajišťuje eventuelní plný a rychlý servis v případě komplikací. Tento profit má málokteré zařízení zabývající se estetickou chirurgií.
Operační prostory budeme využívat v rámci náročnosti na obou pracovištích.
Na konsultaci (500,-.).
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 12. 2. 2012
Zkuste Olomouckou kliniku plastické chirurgie. To je, tuším, nejblíže. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 21. 12. 2011
Dobrý den, pokud se jedná o zákrok ze zdravotní indikace, což dle popisu ano, tak pak výkon hradí pojištovna v zařízeních, které mají smlouvu s vaší ZP(plastická chirurgie, urologie), rozhodující je lokální nález a dle toho se dá navrhnout optimální postup korekce. S pozdravem a přáním pěkného dne....Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 20. 12. 2011
Provádím Burianovu plastiku s uvolněním uzdičky.
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 20. 12. 2011
Dobrý den. Nevím, jak na jiných pracovištích, ale u mne tento zákrok hradí pojišťovna plně. Nashledanou, dr. Remeš
MUDr. David Tomášek
Praha . 16. 11. 2011
Zajeďte za prim. Zálešákem do Olomouce, je to zlušený plastický chirurg.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 15. 11. 2011
Dobrý den, důvod proč toto nelze je následující: tkán předkožky či třeba horní víčko jsou natolik specializované tkáně, že jejich rekonstrukce je pro funkční i estetickou funkci nemožná- v současné době poznání, podotýkám. Předkožka je kožní val, který je z jedné strany tvořen sliznicí a na druhé straně kůží, navíc je tam řada elastických fibril ve velmi tenkém podkoží, což umožňuje velkou elasticitu. Kožní štěp se v tomto případě použít nedá, protože je jen "jednostranný" a navíc se postupem času retrahuje a neplnil by funkci pro kterou byl transplantován, další možnou i když velmi hypotetickou možností je užití lalokové plastiky ať už místní či vzdálenou, ale i zde narážíme na velký problém- silné podkoží a "jednostrannost"- i když jen relativní, navíc opět by toto zase neopovídalo funkčním a už vůbec ne kosmetickým požadavkům.......doufám, že vám takové vysvětlení postačí...jinak Z plastikám- je to tzv. malá laloková plastika, která řeší právě jizvnaté kontraktury prohozením cípů plastiky a změny tahu v oblasti rány- z podélné jizvy se stává pak podobná písmenu Z.
Ve Vašem kraji je možnost navštívit plastiku v Olomouci či Ostravě. V Olomouci osobně víc znám dr. Stehlíka a v Ostravě dr. Paciorka, myslím, že pokud se na ně obrátítě, tak věřím, že vám budou schopni poradit a pomoci....oba jsou to atestovaní lékaři v oboru plastické chirurgie...
S pozdravem a přáním pěkného večera...
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 15. 11. 2011
Dobrý den, doplnění retrahované kůže nelze, neboť tato se musí vhojit, tedy přirůst na spodinu. A tím samozřejmě zanikne volná pohyblivost předkožky. Zda provést odstranění zúženého místa předkožky či provést Z plastiku se dá říci pouze na základě vyšetření. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 15. 11. 2011
Dobrý den pane Jirko, chápu, že se stydíte, ale my lékaři se s touto problematikou setkáváme denně a proto se nemusíte před námi nijak stydět o svých problémech mluvit....dle toho co popisujete se bude jednat o mírnou fimozu a bude nutné ji chirugicky řešit....to co popisujete výše je do jisté míry logické(doplnění retrahované tkáně), ale takto to bohužel řešit nelze, jedinou nožností je odstranit stenotický pruh, provést 2-3 tzv. Z plastiky, ale i zde je velké riziko relapsu(návratu) obtíží a pak je částečná či úplná obřízka jedinou fotrmou jak toto řešit.....rozhodující je však lokální nález, který určí jaká forma léčby je pro Vás nejlepší jistě s přihlédnutím k tomu, co si přejete Vy...., proto bude nejlepší, když se objednáte k lékaři ať už zde z nás diskutujích či ostatním kolegům...
S přáním pěkného večera.....
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Obřízka jako řešení problému po frenuloplastice

Anonymní
1. 6. 2020 · Poslední odpověď: 7. 6. 2020

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je obřízka vhodné řešení. Vloni jsem byl na frenuloplastice kvůli natrhávání uzdičky. Když chci tak předkožka drží pod žaludem sama v klidovém stavu i v erekci, ale při erekci když ji přetáhnu zpět na žalud tak sjede sama ani ne do půlky, a v klidovém stavu když ji přetáhnu tak mi to udělá ve špičce takový volánek. Bojím se že přijdu obřízkou o pocit z masturbace a penis bude vypadat nevzhledně. Předem děkuji za odpověď.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 6. 2020
To se musí vidět. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga, nebo urologa se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami. Začínáme konsultovat v květnu, pokud se nic závažnéhop nestane.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi