Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zkrácená uzdička a cirkumcize?

Nevim123456
12. 9. 2012 · Poslední odpověď: 13. 9. 2012

Dobrý den. Mám takový problém a to, že mám zkrácenou uzdičku na penisu a při erekci nemůžu přetáhnout předkožku přes žalud..... Zašel jsem s tím za urologem, vysvětlil mu můj problém a on mi dal papír s tím, že za 2 měsíce mám zajít na urologicku ambulanci v nemocnici a že mi to přeříznou..... Teď ale koukám na ten papír a tam je napsáno: "Nemocný má při erekci s přetažením praeputia. Obj: Phimosis relativa v klidovém stavu. Dop: Indikace s circumcisi - termín...... blablabla" Tohle ale znamená, že mi budou chtít udělat obřízku, ne? Nebo jsem ten text špatně pochopil? Pokud mám pravdu, co s tím mám teď dělat? Můžu to vysvětlit až v nemocnici, že nechci obřízku, ale jenom přeříznout tu uzdičku? Nebo mám jít znovu k tomu urologovi, aby to kdyžtak napsal jinak? Nebo by bylo lepší, když bych s takovým problémem zašel k plastickýmu chirurgovi?

Předem mockrát děkuju za odpovědi!

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 13. 9. 2012
Nejlepší odpověď
Plasticky chirurg vyřeší nejenom Vás funkcni problém,ale i esteticky. Zdravi Dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 9. 2012
Plastický chirurg je školený minimálně 5 lat na klinickém akreditovaném pracovišti, kde se učí jemnou prácí s tkáněmi, přesuny kůže v mnoha odvětvích chirurgické medicíny. Trénuje se i v estetickém cítění. Zkuste porovnat výsledky plastického chirurga v dané problematice s výsledky ostatních... Zdraví Dr. Tomášek ************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 13. 9. 2012
Plastičtí chirurgovéjsou vyloženě specializováni a cvičeni na problematku korekcí takových to vad, daleko více jak jiné obory. Toť vše, ale hodně podstatné pro výsledek. Dr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 12. 9. 2012
Dobry den, doporucuji se obrátit na pracoviště plasticke chirurgie, které ma s problematikou zkušenosti.zdravi Dr vraspirova ***********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 12. 9. 2012
Dle popisu se opravdu jedná o doporučení k obřízce. Ale to lze změnit přímo při vyšetření a domlouvání v místě, kde bude provedena operace. Být ale na Vašem místě, hledal bych a obrátil bych se v místě nebo okolí Vašeho bydliště zásadně na plastickou chirurgii.Přeji hezký den MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 11. 2014
Obřízka
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 3. 2018
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 2. 2017
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2023
Estetické operace přednoží
Žádné odpovědi
Chirurgie ruky
Žádné odpovědi
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2018
Obřízka
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 1. 2012
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2016
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 10. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi