Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění jizvy po piercingu apadravya (žaludu)

Apadravya
24. 8. 2021 · Poslední odpověď: 31. 8. 2021

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnost odstranění jizvy po piercingu apadravya na žaludu laserem, případné odstranění třeba ještě pihy v této citlivé oblasti. Je to vůbec možné? Děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 31. 8. 2021
dobrý den, ano je to možné. Základem je dobrá anestezie. S podzravem MUDr. Radek Poláček

Související dotazy

Odstranění jizvy laserem na prsu

verca256311
verca256311
6. 1. 2015 · Poslední odpověď: 7. 1. 2015

Dobrý den, je mi 18 let a před 2 roky jsem si nahmatala bulku o velikosti 1,8 cm, kterou jsem si nechala také odstranit. Jednalo se o fibroadenom a operace byla dne 14. října 2014. Kontaktovala jsem už i jinou poradnu konkrétně v Havlíčkově Brodě a tam mi řekli že je na to potřeba dvou laserů. Nejdřív odstranění vystouplé časti a pak samotnou jizvu. Je to v Praze a ještě někde.. Tak se potřebuji poradit, jakou plastiku vybrat a kdy a kolik mě to bude stát. Připojuji i svoji fotku jizvy. Je na levém prsu v horním místě, takže je dost vidět a není mi to přijemný...Moc děkuji

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 1. 2015
Nejlepší odpověď
Záleží na krajině, kde je jizva situována. Zatím bych doporučoval každodenní kompresivní bandáž - 20 s na každém místě tlačit, ne mnout, pak na noc kompresivní ploténku ze silikonu. Žádný laser, žádná intervence (udělá se to znova). Nechte to vyzrát do roka a je možné, že uvedenou snahou se tato hypertrofie oploští. Nespěchejte, to Vám uškodí. Na chirurgické řešení je času dost (laser je taky intervence, jen biostimulační laser- světlo, nyní může pomoci)

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Ošetření nešité ošklivě zhojené jizvy

Peta29
Peta29
13. 2. 2020 · Poslední odpověď: 23. 2. 2020

Dobrý den, před půl rokem jsem měla na tréninku úraz a bohužel jsem nešla na šití. Jizva je asi 4cm dlouhá a 0,5cm široká a je v oblasti trnu kyčelního. Mohla bych poprosit o radu co dělat, aby se jizva zmenšila? Nejvíc mě ale trápí, že po pohybu celé okolí jizvy trochu bolí.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 2. 2020
Počkejte rok až jizva vyzraje a potom Vám už nemusí vadit, nebo jí pohodlně opraví jakýkoliv plastický chirurg. I smluvní lékař, neboť se jedná o pouúrazový stav.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi