Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

20. 1. 2017 · Aktualizováno: 6. 9. 2023

Spadl ze mě strach

Stojí to za to
Průměrná cena: 1.500 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Spadl ze mě strach

Jsem velice ráda, že jsem vyhledala tuto kliniku, přístup všech velmi vřelý, úsměvy na tvářích. Zatím jsem byla jen na konzultaci. Na zákrok jsem objednaná. Velmi vstřícným přístupem že mě spadl strach. Původně mi chtěl jiný lékař jizvu řezat. Nebojte se opravdu konzultace i jinde, a pak se rozhodnout.

9

Komentářů (9)

Kdy máte termín? Nevložila byste fotku před a po zákroku? Jizvu máte u oka, že? Máte informace, jak probíhá hojení?
Odpovědět
Dobrý den, termín mám v únoru. Jizva je u horní části víčka. Po laseru prý jen bude stroupek, který sám zmizí, jestli si dobře pamatuji. Po zákroku mám pak místo ledovat - doporučeno připravit si na mrazák takové ty kosmetické polštářky přeložené napůl. Mohu se zeptat, z jakého důvodu chcete fota?
Odpovědět
No moc by mě zajímal ten rozdíl, co laser dokáže a určitě ne jenom mě. Pro Vás je to anonymní a může to pomoct někomu dalšímu, kdo má třeba podobný problém a hledá řešení :-). Navíc máme pro pacientky, které dokončí svůj příběh, vše popíší a vloží fotky připraveny nějaké kosmetické dárečky :-)
Odpovědět
Také bych byla moc ráda kdyby jste podala více bližších informací o zákroku. Sama mám jizvy pod očima a moc bych si přála nějakou účinnou metodu, která by mi je pomohla korigovat .
Odpovědět
tak se ozvu koncem února, až bych měla mít zákrok za sebou. Kdyby něco, tak mi napište a sdělím vám jak jsem se cítila atd.
Odpovědět
Děkuji , držím pěsti , aby vše dopadlo dle Vašich představ a těším se, že něco opravdu na jizvy zafunguje.
Odpovědět
Také jsem měla odstraňovanou pod okem jizvu, která byla původně zašitá dvěma stehy, Jizva nezmizela ani. po dvou laserech.....jen je vice "zploštělá" a stále i po roce mám okolo jizvy tmavé fleky..které ještě nezmizly:( každopádně zákroku nelituji;)je to lepší;)Monika
Odpovědět
Děkuji za vaše příspěvky. Zákrok mě teprve čeká, doufám tedy, že to dopadne dobře a bude jizva pryč, nebo alespoň ne tolik viditelná.
Odpovědět
dejte určitě vědět, budeme se těšit :-)
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Cítím se mnohem lépe

Strašně spokojená a především se citím mnohem lépe.To je určitě to nejdůležitějží.Měla jsem v obličeji celkem 18 stehů,nos, pod okem a na tváři.Ve tváři vše zanechalo největší jizvu.Nos zbrousily,tvář také a v týdnu jsem byla na dalším zákroku...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.