Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Galvanická žehlička - Jak řešit doma jizvy po akné?

Jana463549
Jana463549
16. 2. 2017 · Poslední odpověď: 17. 2. 2017

Dobrý den.Mám problematickou pleť s rozšířenými póry a jizvičkami po akné a navíc pogmentové skvrny.Bez make upu nedám ani ránu. Jelikož mám doma tři děti, tak z fimančních a v neposlední řadě z časových důvodů bych si chtěla domů pořídit galvanickou žehlicku. Nejlépe s rozpoznáním typu pleti. Můžete mi prosím poradit, která je kvalitní a účinná? Popř. I vhodné gely? Nerada bych koupila zajíce v pytli. Cena nerozhoduje. Jde mi spíše o to, že raději zainvestuji a budu ji mít doma, než platit v salonu. Předem děkuji za odpověď. Jana O. 33le

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 17. 2. 2017
Dobrý den,
pokud máte problematickou pleť s rozšířenými póry, jizvičkami po akné a navíc pigmentové skvrny, galvanická žehlička vám tyto problémy nevyřeší.
Vaše pleť potřebuje razantnější ošetření, aby výsledek byl ten, na který se těšíte!
Pro vás bychom doporučili mikrojehličkování pleti, které je pro pleť zdravé a řeší všechny vámi popisované problémy. Zákrok trvá asi hodinu, nejprve se na pleť nanese asi na 20 minut znecitlivující mast (ošetření není bolestivé), po setření se naaplikují speciální séra, která se zapracovávají hluboko do pleti perem s jemnými jehličkami. Po ošetření dostanete zklidňující masku a pleť natíráme hojivým krémem. Na domácí ošetření si odnášíte sérum (případně 2 séra), které efekt ošetření umocní. Po zákroku jste asi 2 dny růžová, proto nejvhodnějším dnem pro ošetření je pátek. Výsledný efekt po ošetření je vidět již za týden.
Vhledem k nadšení s výsledky, jaké u našich klientů po tomto ošetření vidíme a jak se na toto ošetření rádi vrací, věříme, že i vám by pomohlo natolik, že nebudete litovat toho, že pro zákrok "si musíte přijet" a nelze jej provádět doma.

Krásné dny
přeje

MUDr. Milena Vojtíšková
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 16. 2. 2017
Dobry večer, galvanickou "žehlicku" jsme zkoušeli u nás na klinice a musím Vás zklamat, žádný efekt jsme neviděli! Osobně bych ji nedoporucila a neinvestovala do ni. Hezky večer dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Odstranění jizev po akné Praha

Erika648054
Erika648054
29. 1. 2018 · Poslední odpověď: 30. 1. 2018

Dobrý den, je mi 24 let a nyní bydlím v Praze, chtěla bych odstranit jizvy po akné na bradě. Ráda bych se na Vás obrátila s dotazem na způsob ošetření jizev a její přibližnou cenu. Děkuji předem za odpověd'! E.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 29. 1. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
jizvy se dají odstranit pomocí mikrojehličkování, kterému předchází odběr Vaší krve, ze které se vyseparuje plazma, jejíž růstové faktory příznivě působí na pleť. Do plazmy se také přidávají různá vyživující séra, jejichž množství a druh si určí sám lékař .Cena se tedy odvíjí na základě přidaných látek, proto je nutné přijít na konzultaci.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi