Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 3. 2019 · Aktualizováno: 19. 8. 2020

Odstranění jizvy v obličeji dopadlo ještě větší jizvou

Nestojí to za to
Průměrná cena: 1.800 Kč
86653
86652

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Se zákrokem pana doktora Kufy jsem nebyla vůbec spokojena. Přinesla jsem si na zákrok kruhový skalpel 1,1 mm od mé dermatoložky,aby pan doktor udělal malou kruhovou jizu a tu sešil. Pan doktor zřejmě netušil na co skalpel je a udělal nejprve uplně zbytečný řez čáru k jizvě a kruhový skalpel vůbec nepoužil. Druhý den mi jizva praskla a byla stejná a ještě byla znatelnější o vyrytou čáru. Jizvu mi pak sešila docela obstojně paní doktorka Moravcová. Hrozná a úplně zbytečná rýha ve tváři navíc udělaná doktorem Kufou mě bude hyzdit do konce života. Myslela jsem si, že dle televizních pořadů je jeden z nejlepších a velmi nemile jsem se zklamala. Každý den při pohledu do zrcadla je mi hrozně.

2

Komentáře (2)

Dobrý den přeji,

dovolte mi zareagovat na, bohužel, zcela zkreslené informace. Samozřejmě vím, co je kruhový skalpel a vím též, jak se používá. Před zákrokem jsem Vám jasně řekl, že jizvička na tváři je tak malá, že nemá smysl ji vyřezávat, protože každý další řez přinese stejnou, ne-li větší jizvu. Přinesla jste si svůj kruhový skalpel a trvala na tom, abych jizvu vyříznul. Udělal jsem přesně to, co jste požadovala - vyříznul kruhovým skalpelem jizvu, po čemž vznikl malinký otvor, v průměru 1 mm, který jsem sešil jedním stehem, resp. uzavřel. Vše ostatní je již ovlivněno procesem hojení a jak vypadá výsledná jizva, záleží pak jen na typu hojení.

MUDr. Roman Kufa
Plastický chirurg / Vedoucí lékař"
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Mé sebevědomí je nízké

Již delší dobu mě trápí jizvičky po akné na hrudníku, zádech i v obličeji. Velmi se stydím, ale chtěla bych toto překonat a konečně si obléci plavky a překonat strach jít mezi lidi i se ukázat partnerovi ve spodním prádle:(mé sebevědomí je i...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.