Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Odstranění jizvy v obličeji dopadlo ještě větší jizvou

Jsem po zákroku Nestojí to za to
anonymous781152
anonymous781152
Praha · Vytvořeno: 11. 3. 2019 · Aktualizováno: 19. 8. 2020
Příběh

Se zákrokem pana doktora Kufy jsem nebyla vůbec spokojena. Přinesla jsem si na zákrok kruhový skalpel 1,1 mm od mé dermatoložky,aby pan doktor udělal malou kruhovou jizu a tu sešil. Pan doktor zřejmě netušil na co skalpel je a udělal nejprve uplně zbytečný řez čáru k jizvě a kruhový skalpel vůbec nepoužil. Druhý den mi jizva praskla a byla stejná a ještě byla znatelnější o vyrytou čáru. Jizvu mi pak sešila docela obstojně paní doktorka Moravcová. Hrozná a úplně zbytečná rýha ve tváři navíc udělaná doktorem Kufou mě bude hyzdit do konce života. Myslela jsem si, že dle televizních pořadů je jeden z nejlepších a velmi nemile jsem se zklamala. Každý den při pohledu do zrcadla je mi hrozně.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

mudrromankufa
mudrromankufa

· Praha

· 19. 8. 2020

Dobrý den přeji,

dovolte mi zareagovat na, bohužel, zcela zkreslené informace. Samozřejmě vím, co je kruhový skalpel a vím též, jak se používá. Před zákrokem jsem Vám jasně řekl, že jizvička na tváři je tak malá, že nemá smysl ji vyřezávat, protože každý další řez přinese stejnou, ne-li větší jizvu. Přinesla jste si svůj kruhový skalpel a trvala na tom, abych jizvu vyříznul. Udělal jsem přesně to, co jste požadovala - vyříznul kruhovým skalpelem jizvu, po čemž vznikl malinký otvor, v průměru 1 mm, který jsem sešil jedním stehem, resp. uzavřel. Vše ostatní je již ovlivněno procesem hojení a jak vypadá výsledná jizva, záleží pak jen na typu hojení.

MUDr. Roman Kufa
Plastický chirurg / Vedoucí lékař"

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.