Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mikrojehličková radiofrekvence nebo chemický peeling pravidelně?

michaelajurecov45291
13. 9. 2021 · Poslední odpověď: 7. 11. 2021

Dobrý den, prosím o radu. Když se začaly nosit roušky udělalo se mi na tvářích velké akné, vypadala jsem jako popálená. Nemohlo se to řešit, jelikož jsem otěhotněla. Nyní mi zůstaly jizvy, jakoby díry na tváři. Četla jsem, že nejlepší je frakční mikrojehličková radiofrekvence cena kolem 10.t. ,pokud by stačilo jedno sezení ok, ale pokud více vyjde to draze. Tak uvažuji nad chemických peelingem? Nebo co doporučíte Ostrava.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Brno . 7. 11. 2021
Dobrý den, na jizvy po akné je nejlepší frakční laser, chemicky peeling je bohužel slabý... Na klinice v Brně provádíme ošetření laserem fotona.
Přeji krásný den
Veselá
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Beauty Studio Dana
Praha . 12. 10. 2021
Dobrý den,

pro Váš problém bych Vám doporučila ošetření s BTL Exilite, V případě zájmu mě kontaktujte.

Hezký den
Dana
WhatsApp
Dobrý den. Tento typ zákroků bohužel neprovádím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Výplň hýždí vlastním tukem

klaraj777609
klaraj777609
5. 2. 2019 · Poslední odpověď: 9. 2. 2019

Dobrý den, měla bych zájem o zvětšení hýždí vlastním tukem. Jsem štíhlejší postavy a proto se obávám, aby byl výsledek patrný. Na internetu v českých zdrojích nelze najít moc fotek před a po zákroku, a když už, tak se výsledný efekt nezdá značný. V cizojazyčných zdrojích (především z Jižní Ameriky) jsem ale našla pěkné výsledky i na ženách štíhlých a proto bych se chtěla zeptat, zdali něco takového, jako na přiložených obrázcích, provádí i některá z českých klinik, případně kolik by takový zákrok stál a zda-li se dá odebrat tuk z více oblastí. Měla bych zájem o aplikaci do hýždí a boků tak, aby výsledný efekt byl vidět jak při pohledu zboku tak zepředu. Ačkoli jsem štíhlá (bmi 21,5) v posledních dvou let jsem přibrala kolem 10kg, především tuku, který se mi usadil zejména na břichu, proto si myslím, že by bylo možno tuku nasbírat dostatek, ačkoliv v některých zdrojích jsem našla, že tato váha je pro přenos tuku příliš nízká.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 7. 2. 2019
Dobrý den,
na naší Klinice YES VISAGE provádíme modelaci vlastním tukem. Výhodou zákroku je tělu vlastní materiál, tedy nulové riziko antigenní reakce (odmítavá nebo alergická reakce na cizí materiál), rychlé hojení a šetrnost zákroku samotného. Doporučujeme osobní konzultaci, kde získáte ucelenou představu o výsledku. Můžete se objednat i k nám na tel. čísle ********** nebo e-mailem ************ Více také na našich stránkách: ****************

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Klinika YES VISAGE

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi