Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tenká kůže pod očima - jak vyřešit?

Violet
Violet
24. 5. 2017 · Poslední odpověď: 1. 10. 2017

Trapi me tenká kuze pod ocima, vse je hned videt. Pred mesicem a kousek jsem byla na rhinoplastice a vysledek nadherny, ale zda se, ze jeste neustoupily modriny, prijde mi, ze to je tou tenkou velmi svetlou kuzi, jsou videt i sebemenší změny na životním stylu... nevyspim se/dam si vic kafe a hned mam kruhy. Samozrejme se to da v pohode zakryt korektorem, ale je mi 24, jakou budu mit kuzi, az mi bude 50... proto bych tu tenkou kuzi radsi vyresila hned, aby se stav nezhorsoval a idealne, aby se vyrazne zlepšil;-) jde mi ciste o tu kuzi, objem nechybí...

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 1. 10. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
je vidět, že o sebe pečujete a tak chápu, že vás to trápí. Jak psala kolegyně, stav je dán geneticky, ale ve vašem případě bych zkusila mikrojehličkování, které v oční krajině používáme a to s velkým úspěchem! Toto ošetření umí pleť nejen vyživit, srovnat jak povrchově (nerovnosti), tak barevně, ale umí i pleť zpevnit - posílit a to by mohlo být pro vás řešením. Tato procedura je pro pleť zdravá, bezpečná a nebolestivá, ale také finančně i časově naprosto dostupná, a tak pokud se vám výsledek po prvním ošetření bude líbit, můžete si jej zopakovat.
Krásné dny s krásnou pletí
přeje

MUDr. Milena Vojtíšková
Premium
MUDr. Věra Terzijská
Praha . 25. 5. 2017
... tenká kůže pod očima s touto dispozicí je dána geneticky. Samozřejmě lze problematickou oblast očního okolí zlepšit i v mladém věku, ale zákrok není trvalý. Nyní bych rozhodně korekci nedoporučovala, až několik týdnů po rhinoplastice. Ideálně si vyberte pracoviště , domluvte si osobní konzultaci, to je vždy nejlepší, fotka nestačí. Pomohla by Vám kombinace hydratace nezasíťovanou kyselinou hyaluronovou (s opakováním) a výplně určené speciálně pro kruhy.
Hezký den, dr. Terzijská
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2022
Mezonitě
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 4. 2016
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2019
Lipofilling
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2020
Karboxyterapie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 5. 2009
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 2. 2020
Frakční laser
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 11. 2023
Mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 8. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 3. 2019
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 2. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi