Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vrásky pod očima

Michaelka838886
Michaelka838886
21. 10. 2019 · Poslední odpověď: 27. 10. 2019

Dobrý den, začínají se mi objevovat vrásky pod očima. Mám velmi tenkou kůži pod očima a tudíž i kruhy. Když se usmeju, tak jsou velmi vidět, což je jasne, ale “rýhy” tam trochu zůstávají. Co by prosím pomohlo jako prevence? Je mi 33 let. Druha fotka je s úsměvem. Děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 21. 10. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
prohlubně nebo kruhy pod očima lze redukovat či odstranit speciální jemnou technikou aplikace aktivních látek do problémové partie. Aplikace působí pozitivně na vyhlazení oblasti pod očima. Doporučujeme osobní a nezávaznou konzultaci, kam se můžete objednat na tel. čísle ******* nebo e-mailem ********. Na základě osobní konzultace jsme schopni určit pro Vás ten nejvhodnější zákrok. Více informací naleznete také na našich stránkách ********* nebo nás neváhejte zkontaktovat.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Klinika YES VISAGE
MUDr. David Tomášek
Praha . 27. 10. 2019
Ve Vašich letech lze už provést plastiku dolních víček, ale musí se to vidět.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na *********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
23. 10. 2019
Dobré ráno, Michaelko
Na základě vašich fotografií jste skvělou kandidátkou na redermalizaci; technika, při níž se aplikuje velmi povrchově nezesítěná kyselina hyaluronová, k opravě vrásek, snížení tmavého zabarvení a stimulaci regenerační kapacity kůže.
Jedná se o neinvazivní a bezbolestnou techniku, která poskytuje dlouhodobé výsledky. Najdete mě v klinice Altos, nebo mě můžete kontaktovat na *******

Hezký den
Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
***********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 22. 10. 2019
Dobrý den, tento problém řešíme velmi často, lze použít několik metod, hlubokou hydrataci kyselinou hyaluronovou, Plasmaterapii, botulotoxin, nebo speciální jemné výplně, případně i kombinaci několika metod, určující je vstupní konzultace a vyšetření odborným lékařem, který Vám poradí optimální metodu právě pro Vás. Objednat se můžete na tel. čísle ********, nebo e-mailem ******, budeme se Vám rádi věnovat.
S pozdravem
MUDr. Jan Říčař
*******

Související dotazy

Botox nepomohl - kde se stala chyba?

Evita903210
Evita903210
11. 5. 2020 · Poslední odpověď: 15. 5. 2020

Dobrý den, protože mě moc trápily vrásky pod očima-hlubší rýhy tak jsem podstoupila zákrok.Pod pravým okem jsem měla hlubší jednu rýhu a pod levým okem jsem měla 3 vrásky pod sebou z toho ta první je nejhlubší. Doktorka mi píchla botox 1ml a ještě přidala kyselinu hyal. Platila jsem dohromady 2500kč. Je to už 18 dní a vrásky se pouze zjemnily,jak jsem měla pod okem levým ty tři tak je tam jenom ta nejhlubší rýha jedna místo těch tří to jediné beru jako pozitivum ale jinak jsem neštastná. Byla jsem na kontrole a doktorka mi řekla že prý ani botox ani kyselina hyal. nedokáže uplně odstranit vrásky. Prosím poradte jaký nato máte názor Vy odborníci? Je mi 29let Děkuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 14. 5. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
souhlasím s vyjádřením Vaší doktorky. Bez fotografie se bohužel nelze přesněji vyjádřit.

S pozdravem
MUDr. Jana Paduchová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 8. 2018
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 2. 2023
Injekční výplně
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 8. 2013
Odstranění vrásek
Žádné odpovědi
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 8. 2018
Operace dolních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 8. 2018
Botulotoxin
18 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 9. 2012
Odstranění vrásek
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 3. 2021
Mezonitě
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 4. 2016
Frakční laser
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 11. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi