Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rizika dlouhodobé karboxyterapie

DendaH
27. 5. 2009 · Poslední odpověď: 27. 5. 2009

Dobrý den, tato metoda mi bylo doporučena na kůži pod dolními víčky (jemné vrásky, kruhy, tenká kůže a prosvítající žilky; je mi 22). Bylo mi ale řečeno, že pokud bych chtěla dlouhodobě viditelný výsledek, musela bych pak chodit na tzv. udržovací ošetření tak jednou, dvakrát do roka. Zajímal by mě názor jiného lékaře, jestli tato metoda nemůže být škodlivá, když je prováděna dlouhodobě? Např. jsem slyšela, že po botoxu, pokud se na něj přestane chodit, se pak tvoří kruhy pod očima, je-li píchán do vrásek okolo očí. Tak by mě zajímalo, jestli třeba po úplném ukončení karboxyterapie nehrozí něco? Děkuji.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika GHC Praha
Praha . 27. 5. 2009
Dobrý den, karboxyterapie, pokud je klient s výsledkem spokojen, může být bez problému aplikována v "udržovacím režimu" tak, jak Vám řekli. Pokud ale máte kruhy a žilky pod očima, mohou se uplatnit i jiné přístupy, na kruhy aplikace výplňového materiálu - filleru, na žilky event. laser, doplňkově medicínská kosmetika. Jinak, to, co jste slyšela ohledně Botoxu, asi nebude tím, že by ta dotyčná osoba začala či přestala chodit na Botox, ale spíše, že stárnutí samozřejmě nezastavíme a krajina kolem očí se postupně mění.
Prosím, máte-li zájem o vyšetření, aplikaci karboxyterapie či jiných metod u nás, můžete se objednat v recepci kliniky - tel. 222 211 206 nebo 222 211 208. Pěkný večer a s pozdravem,
MUDr Nina Koutná
Centrum estetické medicíny
Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 9. 2013
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Mikrodermabraze
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2013
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Sklerotizace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 10. 2020
Sklerotizace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 3. 2021
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 11. 2022
Antiaging
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 4. 2022
Sklerotizace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 2. 2019
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi