Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

hyperpigmentace jako post-akné

MishMash
MishMash
13. 5. 2021 · Poslední odpověď: 10. 8. 2021

Zdravím. Již pár let jsem bojovala s akné a až po sedmi letech jsem se dozvěděla, že nesmím kravské mléko a akné se mi již nedělá. Během dvou let té léčby akné jsem podstoupila párkrát laser IPL v dermatologické klinice v Praze na Karlově náměstí, kde mi zmizela i menší pigment skvrna na čele což bylo super. Akné dále přetrvávalo, pigment již ne. Podstoupila jsem asi 2x IPL, na chvilku pomohlo, ale pupínky se dále vracely. Paní dr. změnila léčbu a podstoupila jsem chemický peeling. Měla jsem hned po něm tak velikou vyrážku snad jako nikdy předtím a druhý den se mi ve velkém rozjel pigment! Poté jsem podstoupila ještě dvakrát návštěvu IPL, ale pigment nezmizel a stále přetrvává a nic nepomáhá. Můžete mi prosím poradit? Bylo něco špatně s tím peelingem? Prý jsem se po něm měla loupat a poté se objevit nová kůže, ale nic se nekonalo. Hned jsem měla druhý den akné po celém obličeji a vůbec jsem se neloupala. Už nevím jak se toho zbavit. Nemůžu se na sebe ani podívat. Na sluníčko nechodím, používám krém s UV 50, ale každým půlrokem je to větší a větší. Díky za radu

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 10. 8. 2021
DOBRÝ DEN ,OBRAŤTE SE PROSÍM NA DERMATOLOGA, NAŠE ORDINACE S TOUTO PROBLEMATIKOU NEZABÝVÁ. SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová dermatologie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 8. 2022
Odstranění pigmentových skvrn
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 12. 2020
Odstranění kožních výrůstků
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2022
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 7. 2022
Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2021
Léčba akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 10. 2020
Léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 2. 2020
Léčba akné
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2019
Léčba akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2019
Léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 12. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi