Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Michaela Široká

Oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie FN Hradec Králové

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Michaela Široká a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Michaela Široká

Motto:

"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš."

Členství

Česká lékařská komora

Uvítání

MUDr. Michaela široká je lékařkou, která v současné době působí na oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Na daném oddělení pracuje již od roku 2017.

Tato lékařka dokončila studium Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové v roce 2015, ještě rok před dokončením však absolvovala zahraniční stáž. Ta proběhla na chirurgické klinice Vajira Hospital v Bangkoku (Thajsko). Od roku 2015 do roku 2017 působila na oddělení všeobecné chirurgie Fakultní nemocnice Hradec Králové. Jak už bylo zmíněno, od roku 2017 působí MUDr. Michaela Široká  na oddělení plastické chirurgie téže nemocnice.

Naše ordinace

Oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Hradci Králové se specializuje na komplexní péči o pacientu v oboru plastické, rekonstrukční a estetické medicíny. Pomoc nabízí například pacientkám po operaci prsou pro nádor, pacientům po akutních poraněních či lidem s chronickými defekty či dekubity. Místní tým odborníků se zaměřuji i na chirurgii ruky (operace úžinových syndromů, miniinvazivní léčba Dupuytrenovy kontraktury), operace kožních nádorů, korekce vybraných vrozených vad a komplexní léčbu popálenin (v maximálním rozsahu 20 % tělesného povrchu).

Vedoucím lékařem na daném oddělení je MUDr. Aleš Fibír, Ph.D., který je zároveň zástupcem přednosty pro LP plastické chirurgie, vlastní také atestaci z tohoto oboru. Kromě něj na oddělení působí dalších 7 lékařů a další zdravotnický personál.

Samotná nemocnice pak patří k největším zdravotnickým zařízením v celé České republice. Najdeme v ní celkem 39 pracovišť. Zmínit musíme i fakt, že se jedná o významné výzkumné a výukové pracoviště, které je úzce spojeno s Lékařskou fakultou UK v Hradci Králové.

První nemocnice byla v Hradci Králové otevřena již v roce 1887, už v té době získala nemocnice velmi dobrou pověst. Nový nemocniční areál zde najdeme od roku 1928. V té době patřil k nejmodernějším zařízením v ČSR, a to díky technickému vybavení či uspořádání.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Chirurgie ruky
Estetické operace přednoží
   Zarůstání nehtů
Odstranění znamének, kožních výrůstků
Syndrom karpálního tunelu

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Sokolská 581
500 05 Hradec Králové
Česká republika