MUDr. Michaela Pospíšilová

MUDr. Michaela Pospíšilová

Žádné recenze
Ohodnotit
Sokolská 581, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
MUDr. Michaela Pospíšilová
MUDr. Michaela Pospíšilová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Michaela Pospíšilováje lékařkou, která v současné době působí na oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Na daném oddělení pracuje již od roku 2017.

Tato lékařka dokončila studium Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové v roce 2015, ještě rok před dokončením však absolvovala zahraniční stáž. Ta proběhla na chirurgické klinice Vajira Hospital v Bangkoku (Thajsko). Od roku 2015 do roku 2017 působila na oddělení všeobecné chirurgie Fakultní nemocnice Hradec Králové. Jak už bylo zmíněno, od roku 2017 působí MUDr. Michaela Pospíšilová na oddělení plastické chirurgie téže nemocnice.

Oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Hradci Králové se specializuje na komplexní péči o pacienty v oboru plastické, rekonstrukční a estetické medicíny. Pomoc nabízí například pacientkám po operaci prsou pro nádor, pacientům po akutních poraněních či lidem s chronickými defekty či dekubity. Místní tým odborníků se zaměřuji i na chirurgii ruky (operace úžinových syndromů, miniinvazivní léčba Dupuytrenovy kontraktury), operace kožních nádorů, korekce vybraných vrozených vad a komplexní léčbu popálenin (v maximálním rozsahu 20 procent tělesného povrchu).

Vedoucím lékařem na daném oddělení je MUDr. Aleš Fibír, Ph.D., který je zároveň zástupcem přednosty pro LP plastické chirurgie, vlastní také atestaci z tohoto oboru. Kromě něj na oddělení působí dalších sedm lékařů a další zdravotnický personál.

Samotná nemocnice pak patří k největším zdravotnickým zařízením v celé České republice. Najdeme v ní celkem 39 pracovišť. Zmínit musíme i fakt, že se jedná o významné výzkumné a výukové pracoviště, které je úzce spojeno s Lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v Hradci Králové.

První nemocnice byla v Hradci Králové otevřena již v roce 1887, už v té době získala nemocnice velmi dobrou pověst. Nový nemocniční areál zde najdeme od roku 1928. V té době patřil k nejmodernějším zařízením v ČSR, a to díky technickému vybavení či uspořádání.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.