Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Krátery po akné

Mellysa
Mellysa
26. 7. 2019 · Poslední odpověď: 8. 8. 2019

Dobrý den, od 12 let extremné akné které mi způsibolo kraterky na tvářích. Jsou to už staré vybledlé jizvy , ale jsem z toho nešťastná - chodila jsem na laser ke kosmetičce a bohužel bez výsledku. Používám Contratubex ( 3 balenní a zdá se mi , že nejspíš také bez výsledku. Je mi už 26 let a akné mám už mnohem méně, spíš ucpané pory atd.. Ale nejvíce mě trápí jizvy. Je vůbec něco co by mi na ně pomohlo a vyhladilo mi to? O pleť se starám : čistím, hydratuju..masky.. Děkuju, Zuzana P.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
akné dokáže potrápit, chápu, máme s tím bohatou zkušenost. Nejlepších výsledků dosahujeme mikrojehekličkováním, kdy jizvičky se zatáhnou a zredukují. I když se na ošetření musí jít v průměru 4x, výsledek stojí za to. Další výhodou je, že zákrok je cenově i finančně dostupný. Po ošetření je 48mi hodinová rekonvalescence, proto nejčastějším dnem zákroku bývá pátek. Toto ošetření je celkově pro pleť zdravé, proto nic nepokazíte, když to vyzkoušíte. Máme řadu klientů, kteří nám říkají, že vyzkoušeli opravdu všechno, ale až tento zákrok jim pomohl. Byli bychom rádi, kdyby pomohl i vám.
S pozdravem

MUDr. Milena Vojtíšková
**************
Premium
Kladno . 8. 8. 2019
dobry den, ja bych nejspis pokracoval lekarskym CO2 laserem, ale je potřeba váš stav vidět.
Premium
Dobrý den, paní Zuzano,
určitě by bylo vhodné přijít na konzultaci, abychom mohli posoudit stav pleti. Můžeme využít enzymatickou léčbu v kombinaci s frakčním laserem. Pokud byste měla zájem o konzultaci, ozvěte se na: ******. Jsme na **********
Klinika Altos
Praha . 29. 7. 2019
Dobrý den,
Stav je potřeba vidět. V principu, zlepšení dosažitelné je, ale ne úplné odstranění jizev, pouze jejich znenápadnění. Důležité je také držet držet akné co nejvíce pod kontrolou, aby se netvořily jizvičky další. Contractubex má efekt spíše na čerstvější jizvy, není spásou u starších projevů.
Pokud byste chtěla přijít na vstupní konzultaci (stojí 670 Kč), prosím, objednejte se v call-centru naší kliniky - tel. ****** nebo ******.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi