Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Korekce obrysu dolní čelisti a zvětšení brady výplněmi, t.z. "profil Jolie"

JuliaVS
22. 7. 2021 · Poslední odpověď: 24. 7. 2021

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdá se někde v Praze provádí korekce obrysu dolní čelisti a zvětšení brady výplněmi metodou zvanou "profil Jolie". Je to velice populární zákrok v zahraničí, třeba v Polsku nebo ve Velké Británii nebo v Rusku, ale nebyla jsem schopná dohledat žádnou kliniku nebo lékaře v Čechách. Předem moc děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Praha . 26. 7. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

na naší klinice máme specializovanou paní doktorku, která se těmto zákrokům běžně věnuje. Lze Vám domluvit konzultaci, kde můžete vše probrat detailně. Volné termíny pro konzultace má momentálně koncem srpna. Pokud máte zájem, neváhejte nám zaslat fotografie a my Vám velmi rádi poskytneme více informací již z fotografií a následně domluvíme termín osobní konzultace.

Přeji krásný zbytek dne,

Signature Clinic London
asistentka, koordinátorka
WhatsApp
Vážená slečno, techniku "profil Jolie" neznám. Celkem běžně provádíme tzv. profiloplastiku, při které se upravuje tvar a velikost nosu a zároveň se vkládá na kost dolní čelisti nebo bradového výběžku tvarovaný silikonový implantát. Tím se docílí správné proporcionality mezi nosem a bradou.
Mějte se hezky, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Řešení nerovnosti obličeje a podbradku

Anonymous654712
Anonymous654712
31. 3. 2018 · Poslední odpověď: 10. 4. 2018

Dobry den, Je mi 17let, jsem drobonká a šťíhla (pro představu 160/45). Bohuzel mi k tomu nejde můj obličej, který působí jednolite, nafoukle a nesteticky. Zejména mě trápí “podbradek”. Bylo by možno se ho zbavit jen liposukci nebo je nutný posun čelisti? Chci něco, co bude opravdu fungovat! Hodně mě to trápí, takže budu ráda za vaše názory co by bylo nejlepší podstoupit a popr. kde. Je mi jasné, že je velmi důležitá konzultace s lékařem, ale chci vědět s čím bych tak měla počítat. (Doprovod zákonného zástupce je pro mě samozřejmostí). Dekuji.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 4. 4. 2018
Nejlepší odpověď
Musí se to vidět. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás (ale až po dosažení věku dospělosti, tedy 18 ti let)).
Na konsultaci se pak můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi