Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace brady - předkus?

Anonym321
28. 1. 2021 · Poslední odpověď: 3. 2. 2021

Dobrý den, mám dotaz ohledně operace brady (čelisti). Už asi od 14ti let docházím na ortodoncii, kde mě paní doktorka až do teď (18 let) léčila vyndavacím rovnátkem na horní čelist. Každou kontrolu mě chválila a tvrdila mi, že se postavení zubů lepší a že už rovnátka brzy nebudou potřeba. Já mám ale jiný názor, nejde mi pořádně zkousnout a mám pocit, že mám zapadlou a nevýraznou bradu. Dnes jsem byl na rentgenu čelisti. Zajímal by mě Váš názor na celou problematiku. Mohou mi pomoci rovnátka, popřípadě jaký typ operace by pro mě byl vhodný? Samozřejmě mě nejvíc trápí estetické hledisko celé věci, jelikož je brada ustupující a nevýrazná.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 3. 2. 2021
Dobrý den, ano, podle rentgenového snímku se zdá, že brada je menší a prominuje méně než jak by bylo ideální. Určitě by pomohla ještě i fotka tváře zepředu a z obou stran, plus fotka zubů v zákusu. Možnosti u brady jsou v zásadě dvě - buď implantát nebo genioplastika – tedy operační řešení, kdy se kost brady posune, upraví a zafixuje v nové poloze. Obě řešení jsou trvalá, nicméně při genioplastice je zde navíc možnost si s tvarem brady více pohrát. Pokud byste měl zájem o více informací, ráda Vás pozvu na osobní konzultaci, kde můžeme společně vše probrat. Fotky můžete zaslat na naší emailovou adresu, ale osobní konzultace s pacientem je samozřejmě nenahraditelná. Rádi Vás na naší klinice uvítáme a pokusíme se společně najít to nejlepší řešení pro Vás.
Budu se těšit na Vaši návštěvu !
S pozdravem, MUDr. Barbora Šufliarsky Maxilofaciální chirurgie ABClinic Art & Beauty, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Profiloplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2019
Profiloplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 6. 2018
Profiloplastika
Žádné odpovědi
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 4. 2013
Profiloplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 10. 2012
Laserová epilace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2015
Profiloplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 8. 2011
Profiloplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 5. 2016
Odstranění podbradku
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 3. 2018
Profiloplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 10. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi