Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Druha brada

Klara662470
Klara662470
26. 2. 2018 · Poslední odpověď: 4. 3. 2018

Zdravim, jiz nekolik let me trapi moje druha brada. Prala bych si mit ostry uhel mezi bradou a krkem. Jsem "krev a mliko" a hubnout mi moc nejde i kdyz se o to snazim. I kdyby se zadarilo, hned to nebude... ovsem brada nepocka. Nesnesu se na fotkach a ani pred zrcadlem. U nas tento zakrok stoji 17.000 ,- kc. Jsem ochotna dojet kamkoliv za podstatne mensi castku. Budu rada za radu o cenach jinde. Dekuji mnohokrat. Jeste podotykam, ze je mi 33 let.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 27. 2. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

pokud místě dostatečně elastickou kůži v oblasti krku a podbradku, situaci obvykle vyřeší liposukce podbradku, prováděná v lokální anestezii. Cena může být na některém pracovišti levnější ale přepokládám , že jen v řádu jednotek tisíců. Přesto doporučuji nehledět jen na cenu. Ne všichni lékaři, kteří se vydávají na stránkách za plastické chirurgy jimi skutečně jsou a pak se snaží konkurovat cenou zákroku.Jinak se obecně cena řídí ceníkem daného pracoviště.


S pozdravem

Kulhánek
Body&Face clinique
Praha . 4. 3. 2018
Dobrý den Kláro, naše klinika nabízí klasickou injekční lipolýzu v kombinaci s karboxyterapií, nyní za 1.300,- Kč jedno sezení (1. návštěva lipolýza, za týden karboxyterapie = jedno sezení). Procedura je velmi účinná, v žádném případě však jedno sezení nepostačí. K požadovanému účinku dochází obvykle po 2-4 sezeních. Finančně je to tedy samozřejmě výhodnější. Body&Face clinique však bohužel nemá pobočku v jihočeském kraji a proto by bylo nutné dojíždění, což chápu, že by pro Vás bylo zřejmě náročné. Pokud byste se přece jen rozhodla pro toto řešení, neváhejte mne kontaktovat, kontaktní údaje jsou uvedeny na našem profilu. Ráda s Vámi provedu nezávaznou konzultaci, samozřejmě zdarma a Vy se pak můžete rozhodnout, jaké řešení je pro Vás vhodné. Děkuji a přeji příjemný zbytek dne, Mgr. Pavlína Blažek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
28. 2. 2018
Dobrý den,nabízíme ambulantní liposukci v tumescentní anestezii již 15 let.Výsledky jsou viditelné a trvalé.Každé operaci ale musí předcházet konzultace s klientem.Cena 10 tisíc.
MUDr.J.Kačírková Medilip Černošice
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 26. 2. 2018
Dobrý den, Kláro,
k redukci dvojité brady Vám rádi nabídneme biologickou liposukci. Jedná se moderní a velmi účinné ošetření k redukci podkožního tuku.
Nejprve projdete vstupní konzultací, kde lékařka zjistí Vaše požadavky, návyky, hmotností výkyvy. Pokud bude vše v pořádku a bude pro Vás tato metoda vhodná, domluvíte si vhodný termín na ošetření. Ošetření je možné absolvovat i v den vstupní konzultace.
Zákrok trvá 10-30 minut, podle ošetřované oblasti. Bezprostředně po ošetření můžete pozorovat lehký otok mizící již během druhého dne. Na ošetřeném místě se mohou objevit malé modřinky.
Úbytky budou zcela viditelné po 3-6 dnech. Aplikaci je možné zopakovat po týdnu, ale velmi často to již nutné není, protože k úbytku dochází již po prvním ošetření.
Zde se k ošetření dočtete více informací

Cena odstranění podbradku se pohybuje okolo 3.000, samozřejmě záleží na rozsahu ošetření. V případě, že budete mít zájem o vstupní konzultaci, kontaktujte prosím naše klientské centrum na.

Hezký den Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Která metoda odstranění podbradku je nejlepší ve 30 letech

AngelDevil
AngelDevil
10. 7. 2017 · Poslední odpověď: 7. 11. 2017

Dobrý den, jakou metodu odstranění podbradku v tomto případě (viz.foto) by jste prosím doporučili? podbradek mě trápí, nevím zda se jedná o genetiku nebo jen tuk. Mám 30 let, 50kg/168cm. Děkuji za radu a přibližnou cenu zákroku.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika GHC Praha
Praha . 7. 11. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, podbradek není nijak výrazný. Pokud ale máte větší vrstvu podkožního tuku, je možné řešit biologickou injekční liposukcí. Je samozřejmě potřeba vstupní vyšetření dermatologem.

Jedná se velmi šetrnou a účinnou metodu, kdy jsou celé tukové buňky bezpečně zničeny.
***********

MUDr. Jana Eftimovská je v ČR školitelkou této metody. Odstranění podbradku se pohybuje okolo 3.000 Kč dle rozsahu.

Pokud byste měla zájem o vstupní konzultaci, neváhejte se obrátit na naše klientské centrum: ********. Cena vstupní konzultace je 670,-

Hezký den Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2023
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2008
Facelift
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 7. 2007
Mezoterapie
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 3. 2020
Odstranění podbradku
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 6. 2008
Frakční laser
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Lipofilling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 5. 2021
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 7. 2023
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi