Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bradovy implantat - spicata, mala brada

Jordy
7. 12. 2021

Dobry den, moje brada vzhledem k celku obliceje pusobi disproporcne, mam lehkou laterogenii a mensi bradu, spicatejsi (do jiste miry by se vyresilo kdyby se odstranila bytnejsi cast co mi pak pri usmevu pod bradou vycuhuje) ovsem bradovy vybezek odpovídá idealu (pomyslna linie- koren nosu, horní upon rtu a brad. vybezek), někde jsem četla ze je možné implantaty vložit jen do stran, aby se brada rozsirila, coz by asi byl muj pripad.. doposud jsem tuhle '' vadu'' resila vyplnemi na bázi kys. hyaluron., měkké tkáně mi to jakoby stalo dolu a působilo to vcelku dobře. Uvazovala jsem i o ortognátní operaci, tedy celisti vysunout dopředu, případně si i nechat trochu prodloužit obličej a tu mensi asymetrii vyrovnat, ale zase tak moc muj oblicejovy profil poznamenany rekla bych není , mam tedy spodní tretinu obliceje trochu kratší a výraznější mentolabiální rýhu, to vse dano geneticky a asi vadou skusu (hluboky skus) kterou ted řeším bezproblemu rovnatky, nejde o těžkou skeletarni vadu. Hledam nejmene drastickou metodu, vyhovující a trvalou. Mohla bych sve představy docílit takto? Vim ze to chce rtg snimky a aby na to někdo kompetentní kouknul (čelistní chirurg, plasticky chirurg.. ) a zhodnotil. Klidne poslu i fotku pro lepsi představu. Děkuji za jakékoliv odpovědi a postřehy.

Reklama
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Profiloplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 10. 2012
Profiloplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2019
Profiloplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 3. 2021
Profiloplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 8. 2011
Laserová epilace
Žádné odpovědi
Frakční laser
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Profiloplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2018
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 4. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi