Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení brady

marie24
30. 5. 2018 · Poslední odpověď: 3. 6. 2018

Dobry den, Mela bych dotaz na zmenseni brady. Pred dvema lety jsem podstoupila operaci celisti. Obe celisti byly posunuty dopredu. Chirurg posunul dopredu i bradu. Mam bradu ted velmi prominentni a stale si na ni nemuzu zvyknout. Chirurg ,ktery me operovat je s vysledkem spokojeny a vyjadril se k tomu tak, ze s tim urcite nic delat nebude. Byla jsem operovana v cizine. Je mozne bradu zmensit? Dekuji za odpovedi, s pozdravem Marie

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 6. 2018
Je hodně složité intervenovat do práce někoho jiného.
Musel bych Vás vyšetřit a pak si stanovíme možnosti a další postup.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat na 607990077, v dopoledních hodinách i na 604303877, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Dotaz na úpravu vystouplé brady

dian6190143
dian6190143
28. 8. 2020 · Poslední odpověď: 25. 9. 2020

Dobrý den, mám takový výběžek na bradě, který mě trápí. V minulosti jsem ale už podstoupila operaci nosu, a tak se bojím další operace. Proto jsem se chtěla zeptat, zda se dá vystouplá brada řešit i jinak, např. výplněmi kolem? Děkuji předem za odpověď.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 25. 9. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
bohužel z fotografie nelze přesně posoudit. Můžete se objednat na osobní konzultaci i k nám na Kliniku YES VISAGE. Rádi Vám pomůžeme a najdeme pro Vás to nejvhodnější řešení.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Macková
Klinika YES VISAGE

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi