Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Je možné absolvovat modified (Deep Plane) Lip Lift

KOLJA
5. 2. 2021 · Poslední odpověď: 11. 2. 2021

Chtěla bych se zeptat, jestli se u nás v České Republice provádí Lip Lift metodou Modified upper lip Lift (Deep plane lip lift). Jedná se o metodu, kde se nejen vyřízne kůže pod nosem, ale naruší se také masa pod ní (v některých případech i sval). Tato vylepšená procedura lip liftu by měla minimalizovat riziko rozšíření nosních direk a tažení nosu dolů. Jelikož mám nos malinko vytočený nahoru a nosní dírky jsou odhalenější, mám obavu, že když bych podstoupila klasický lip lift, vzhled mého nosu to zhorši. Modified Upper Lip Lift také slibuje přirozenější úsměv. Máte někdo zkušenosti?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 11. 2. 2021
Dobrý den,
Na naší klinice provádíme lip lift pouze touto metodou. Pouhé „uříznutí kůže pod nosem“ není lip liftem, stejně jako uříznutí pouze kůže není faceliftem.
Pokud máte zájem o více informací, rádi Vás přivítáme u nás klinice. Stačí si jen dohodnout termín konzultace se mnou a já se Vám rád budu věnovat.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás.
S pozdravem,
MUDr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 9. 2. 2021
Dobrý den,
operace touto metodou (Deep plane lip lift) je sice možná, ale zůstávají jizvy, které jsou vidět a jsou trvalé, časem sice nejsou tak nápadné, ale nelze je pak odstranit, proto byste si to měla dobře rozmyslet.
Pokud je vzdálenost mezi nosními dírkami a hranicí horního rtu opravdu dlouhá, pak je efekt hezký, i za cenu jizev.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi