MUDr. Ivan Justan, Ph.D.
MUDr. Ivan Justan, Ph.D.

MUDr. Ivan Justan, Ph.D. Premium

(31 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 28 hodin
MUDr. Ivan Justan, Ph.D.
MUDr. Ivan Justan, Ph.D. Premium
(31 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 7003 návštěv profilu

MUDr. Ivan Justan, Ph.D. je atestovaným plastickým chirurgem a chirurgem ruky, který vlastní licenci od České lékařské komory. 

Lékař se ve své praxi specializuje především na operace v oblasti estetické chirurgie, plastické chirurgie a chirurgie ruky. 

MUDr. Ivan Justan, Ph. D. se snaží především o individuální a osobní přístup ke svým klientům. Nejdůležitější hodnotou jsou pro něj jejich přání a požadavky, které otevírají cestu k naplnění snů či tužeb daného klienta, a to v oboru chirurgie ruky, estetické a samozřejmě i plastické chirurgie. Lékař se vždy snaží navrhnout řešení problému, ať už prostřednictvím operace nebo i bez ní. Vše srozumitelně vysvětlí, poukáže na možná rizika i pozitiva vybraného zákroku či léčby. Je pouze na klientovi, co si vybere a který postup pro něj bude nejpřijatelnější.

Praktické zkušenosti:

Své zkušenosti nabyl na prestižních klinikách jako je Medicom Clinic, a. s. v Praze nebo Klinika plastické a estetické chirurgie, která sídlí v ulici Berkova v Brně.

V dnešní době zastává funkci vedoucího lékaře na oddělení plastické chirurgie v SurGal Clinic - moderní a exkluzivní soukromé zdravotnické zařízení, jež se nachází přímo v centru Brna.

Rovněž provozuje vlastní privátní kliniku specializující se na plastickou chirurgii - Effel Clinic. Zde nabízí svým klientům přátelský přístup, rodinné zázemí a příjemnou atmosféru.

MUDr. Ivan Justan, Ph.D. se snaží neustále vzdělávat a prohlubovat své dovednosti, proto se často účastní různých kongresů a sympozií konaných u nás v České republice i za hranicemi, které se zpravidla blíže zaměřují na problematiku plastické chirurgie. Zde také prezentuje vlastní výsledky klinické i vědecké praxe.

Lékař aktivně publikuje v odborné literatuře - je autorem několika zahraničních i tuzemských knih. Za největší úspěch považuje odborný článek věnující se novému estetickému kožnímu stehu, který jako první na světě publikoval časopis Journal of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery.                                                                                                                                                          

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Recenze (31)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

U pana doktora jsem podstupovala labioplastiku. Jsem nyní tři týdny po zákroku a už teď jsem moc spokojená. Žádné komplikace a vše se hojí jak má. V budoucnu plánuji operaci prsou, a už teď je volba lékaře jasná.

MUDr. Ivan Justan, Ph.D.
MUDr. Ivan Justan, Ph.D. · 3. 5. 2021

Dekuji za krásná slova a těším se na to příště. Ivan Justan

Jsem deset dní po augmentaci prsou s modelací v Surgal Clinic v Brně u Dr. Justana, jsem velmi spokojená s výsledkem, pan doktor byl velice šetrný a bolesti minimální, zvedám se sama od prvního dne, šla bych do toho hned znovu, připadala jsem si jak...Číst dál

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Augmentace s modelací, MUDr. Justan, Surgal Clinic

Byla jsem zatím jen na konzultaci u pana doktora, ale působil na mě velmi profesionálně a příjemně. :) Byla jsem na konzultaci i u jiného vyhlášeného pana doktora, ale moc dobře jsem se tam necítila, i když pan doktor byl taky moc příjemný. Nakonec j...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Ivan Justan, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (25)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (73)

Požádejte: MUDr. Ivan Justan, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (7)

Komplikace po operaci dolních víček
Odpověď odborníka · 3. 11. 2013

Operace očních víček, zejména horních, je pokládána za jednodušší výkon, s kterým ani začínající plastice nemívají větší problémy. Samozřejmě s věkem a zkušenostmi si každý do své techniky přináší to svoje osobní „kouzlo“ dokonalosti. Plastika...

Číst dál
Počítačový program modelování nosu
Odpověď odborníka · 21. 7. 2010

Dobrý den Plně souhlasím s dr.Tomáškem. Pacient může být zklamán, mohl by se i soudit., že nevypadá jako na modelu. Na druhé straně ale lze předejít rozčarování z výsledku, protože představivost řady pacientů nedokáže správně zpracovat ústni...

Číst dál
Jak řešit povislé břicho a strie?
Odpověď odborníka · 9. 7. 2010

Dobrý den, rád Vám pomohu s Vaším problémem a myslím, že zlepšení může být zřetelné, ale zároveň mám několik důvodů, proč bych plastiku odložil. Zaprvé jste teprve měsíc po porodu a tělo se ještě nevrátilo do svého normálního stavu a podoby...

Číst dál
Úprava špičky nosu v lokální anestezii?
Odpověď odborníka · 19. 6. 2010

Dobrý den, výkon v lokální anestezii je jistě u některých korekcí možný. Pokud to bude zrovna ta Vaše, o tom by měl rozhodnout Váš operatér. Ale uvědomte si prosím, jak citlivý je nos na bolest, někteří klienti výkon v lok.anestezii hůře nesou....

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Spolupracuje s

Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o.

Centrum plastické chirurgie - SurGal Clinic, s.r.o.

Požádejte: MUDr. Ivan Justan, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!