MUDr. Ivan Justan, Ph.D.
MUDr. Ivan Justan, Ph.D.

MUDr. Ivan Justan, Ph.D. Premium

(31 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
WhatsApp
MUDr. Ivan Justan, Ph.D.
MUDr. Ivan Justan, Ph.D. Premium
(31 Recenzí)·100% doporučuje
WhatsApp

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 8163 návštěv profilu

MUDr. Ivan Justan, Ph.D. je atestovaným plastickým chirurgem a chirurgem ruky, který vlastní licenci od České lékařské komory. 

Lékař se ve své praxi specializuje především na operace v oblasti estetické chirurgie, plastické chirurgie a chirurgie ruky. 

MUDr. Ivan Justan, Ph. D. se snaží především o individuální a osobní přístup ke svým klientům. Nejdůležitější hodnotou jsou pro něj jejich přání a požadavky, které otevírají cestu k naplnění snů či tužeb daného klienta, a to v oboru chirurgie ruky, estetické a samozřejmě i plastické chirurgie. Lékař se vždy snaží navrhnout řešení problému, ať už prostřednictvím operace nebo i bez ní. Vše srozumitelně vysvětlí, poukáže na možná rizika i pozitiva vybraného zákroku či léčby. Je pouze na klientovi, co si vybere a který postup pro něj bude nejpřijatelnější.

Praktické zkušenosti:

Své zkušenosti nabyl na prestižních klinikách jako je Medicom Clinic, a. s. v Praze nebo Klinika plastické a estetické chirurgie, která sídlí v ulici Berkova v Brně.

V dnešní době zastává funkci vedoucího lékaře na oddělení plastické chirurgie v SurGal Clinic - moderní a exkluzivní soukromé zdravotnické zařízení, jež se nachází přímo v centru Brna.

Rovněž provozuje vlastní privátní kliniku specializující se na plastickou chirurgii - Effel Clinic. Zde nabízí svým klientům přátelský přístup, rodinné zázemí a příjemnou atmosféru.

MUDr. Ivan Justan, Ph.D. se snaží neustále vzdělávat a prohlubovat své dovednosti, proto se často účastní různých kongresů a sympozií konaných u nás v České republice i za hranicemi, které se zpravidla blíže zaměřují na problematiku plastické chirurgie. Zde také prezentuje vlastní výsledky klinické i vědecké praxe.

Lékař aktivně publikuje v odborné literatuře - je autorem několika zahraničních i tuzemských knih. Za největší úspěch považuje odborný článek věnující se novému estetickému kožnímu stehu, který jako první na světě publikoval časopis Journal of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery.                                                                                                                                                          

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Recenze (31)

4.9
31 Recenzí · 100 % doporučuje
Labioplastika

U pana doktora jsem podstupovala labioplastiku. Jsem nyní tři týdny po zákroku a už teď jsem moc spokojená. Žádné komplikace a vše se hojí jak má. V budoucnu plánuji operaci prsou, a už teď je volba lékaře jasná.

MUDr. Ivan Justan, Ph.D.
MUDr. Ivan Justan, Ph.D. · 3. 5. 2021

Dekuji za krásná slova a těším se na to příště. Ivan Justan

Zvětšení prsou

Jsem deset dní po augmentaci prsou s modelací v Surgal Clinic v Brně u Dr. Justana, jsem velmi spokojená s výsledkem, pan doktor byl velice šetrný a bolesti minimální, zvedám se sama od prvního dne, šla bych do toho hned znovu, připadala jsem si jak...Číst dál

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Augmentace s modelací, MUDr. Justan, Surgal Clinic

Byla jsem zatím jen na konzultaci u pana doktora, ale působil na mě velmi profesionálně a příjemně. :) Byla jsem na konzultaci i u jiného vyhlášeného pana doktora, ale moc dobře jsem se tam necítila, i když pan doktor byl taky moc příjemný. Nakonec j...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Ivan Justan, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (25)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (73)

Požádejte: MUDr. Ivan Justan, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (7)

Komplikace po operaci dolních víček
Odpověď odborníka · 3. 11. 2013

Operace očních víček, zejména horních, je pokládána za jednodušší výkon, s kterým ani začínající plastice nemívají větší problémy. Samozřejmě s věkem a zkušenostmi si každý do své techniky přináší to svoje osobní „kouzlo“ dokonalosti. Plastika...

Číst dál
Počítačový program modelování nosu
Odpověď odborníka · 21. 7. 2010

Dobrý den Plně souhlasím s dr.Tomáškem. Pacient může být zklamán, mohl by se i soudit., že nevypadá jako na modelu. Na druhé straně ale lze předejít rozčarování z výsledku, protože představivost řady pacientů nedokáže správně zpracovat ústni...

Číst dál
Jak řešit povislé břicho a strie?
Odpověď odborníka · 9. 7. 2010

Dobrý den, rád Vám pomohu s Vaším problémem a myslím, že zlepšení může být zřetelné, ale zároveň mám několik důvodů, proč bych plastiku odložil. Zaprvé jste teprve měsíc po porodu a tělo se ještě nevrátilo do svého normálního stavu a podoby...

Číst dál
Úprava špičky nosu v lokální anestezii?
Odpověď odborníka · 19. 6. 2010

Dobrý den, výkon v lokální anestezii je jistě u některých korekcí možný. Pokud to bude zrovna ta Vaše, o tom by měl rozhodnout Váš operatér. Ale uvědomte si prosím, jak citlivý je nos na bolest, někteří klienti výkon v lok.anestezii hůře nesou....

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Ivan Justan, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!