CBP KLINIKA plastické chirurgie

CBP KLINIKA plastické chirurgie

(63 Recenzí)·97% doporučuje
Ohodnotit
Kamenice 811/32, Brno, Jihomoravský kraj
CBP KLINIKA plastické chirurgie
CBP KLINIKA plastické chirurgie
(63 Recenzí)·97% doporučuje

Informace

CBP KLINIKA nabízí služby z oblasti plastické a estetické chirurgie, a to hned na 2 místech – v Brně a Jihlavě. Právě zde vám pomohou získat zpět ztracené sebevědomí a cítit se lépe ve svém těle.

Klinika nabízí velkou řadu služeb. Mezi ně patří například odstranění vrásek, operace prsou, liposukce či odstranění pocení.

Abdominoplastika

Kožní řasa v oblasti břicha trápí mnoho lidí. Patříte mezi ně i vy? Pak vám dokážeme pomoci. Řešení se nazývá abdominoplastika. Během tohoto zákroku je z daného místa odstraněn přebytečný tuk a kožní řasa. Toto ošetření je vhodné pro ženy i muže a jeho délka se pohybuje zhruba okolo 2 hodin.

Abdominoplastika je prováděna pouze v celkové anestezii. Zákrok je prováděn v moderním a certifikovaném pracovišti, zároveň se však můžete těšit na nadstandardní péči a osobní přístup.

Zvětšení prsou za použití prsního implantátu

Toužíte po větších prsou? Pak vám pomůže zákrok zvaný augmentace. Někdy je však nutné jej kombinovat s modelací prsou. Používáme implantáty 3 různých tvarů: kulaté, kapkovité a anatomické. Objem vkládaných implantátů se nejčastěji pohybuje mezi 250 a 400 ml. Novinkou jsou pak implantáty B-lite, které jsou určeny pro ženy, které by rády získaly větší poprsí, zároveň však mají obavy z váhy implantátu. Jejich váha je totiž o 30 % menší, než váha běžných implantátů.

Před zákrokem je nutné absolvovat předoperační vyšetření. Samotný zákrok pak trvá zhruba hodinu. Na klinice pak klientka setrvává 1 den po zákroku, klidový režim v domácím prostředí by pak měla dodržovat však minimálně týden. Do zaměstnání je možné se vrátit po 2 týdnech až 2 měsících, dle charakteru vykonávané práce.

Aplikace kyseliny hyaluronové

Vrásky trápí mnoho žen. Vyhlaďte je pomocí kyseliny hyaluronové. Tu v našem centru aplikujeme ve formě gelu do různých podkožních vrstev. Celý zákrok je otázkou několika minut. V případě hlubokých vrásek je vhodné ošetření zopakovat. Výsledek je však viditelný ihned a efekt vydrží zhruba 1 rok. Ačkoli se po aplikaci může objevit mírný otok či zarudnutí, můžete zůstat klidní – do druhého dne tyto projevy odezní.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Dermatologie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (63)

4.8
63 Recenzí · 97 % doporučuje
Transplantace vlasů

Paní doktorka mi provedla transplantaci vlasů, které zasadila naprosto kolmo k pokožce a vlasy mi potom rostly jako antény. Tenkrát to pro mě bylo hrozné. Následně mi vlasy opravili na klinice Dr. Seykana Aygina v Turecku a co mohli, to po ní opravil...Číst dál

Modelace prsou

Před 14 lety jsem absolvovala augmentaci prsou,nebyla to rozhodně procházka růžovým sadem,upnuté bandáže,bolesti a vytažení drénů byla jedna velká katastrofa,proto když jsem začala uvažovat o reaugmentaci,tak jsem se logicky dlouho zdráhala,zda vůbec...Číst dál

Operace horních víček

Byla jsem na operaci horních víček. Zákrok proběhl bez komplikací. Před operací jsem měla konzultaci, kde jsem byla informována o průběhu. Vše bylo v pořádku, mohu jen doporučit. P.

Botulotoxin

Personál i pan doktor Černoch jsou velice ochotní a zodpoví jakékoliv dotazy ohledně zákroku…Zákrok proběhl bez obtíží,bolestivost minimální. Kliniku mohu jedině doporučit. P.Allgaier

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (7)

Brachioplastika - Bodylift paží

Po zhubnutí 70 kg jsem měla po těle velké množství povislé kůže. Nevzhledné převisy jsem měla na pažích, které mě při zpocení svědily, styděla jsem se nosit tílka a trička bez rukávu, jelikož jsem si přišla, že se každý dívá. Věřím, že Bodylift...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.