CBP KLINIKA plastické chirurgie

CBP KLINIKA plastické chirurgie

(54 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Kamenice 811/32, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
CBP KLINIKA plastické chirurgie
CBP KLINIKA plastické chirurgie
(54 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 4737 návštěv profilu

CBP KLINIKA nabízí služby z oblasti plastické a estetické chirurgie, a to hned na 2 místech – v Brně a Jihlavě. Právě zde vám pomohou získat zpět ztracené sebevědomí a cítit se lépe ve svém těle.

Klinika nabízí velkou řadu služeb. Mezi ně patří například odstranění vrásek, operace prsou, liposukce či odstranění pocení.

Abdominoplastika

Kožní řasa v oblasti břicha trápí mnoho lidí. Patříte mezi ně i vy? Pak vám dokážeme pomoci. Řešení se nazývá abdominoplastika. Během tohoto zákroku je z daného místa odstraněn přebytečný tuk a kožní řasa. Toto ošetření je vhodné pro ženy i muže a jeho délka se pohybuje zhruba okolo 2 hodin.

Abdominoplastika je prováděna pouze v celkové anestezii. Zákrok je prováděn v moderním a certifikovaném pracovišti, zároveň se však můžete těšit na nadstandardní péči a osobní přístup.

Zvětšení prsou za použití prsního implantátu

Toužíte po větších prsou? Pak vám pomůže zákrok zvaný augmentace. Někdy je však nutné jej kombinovat s modelací prsou. Používáme implantáty 3 různých tvarů: kulaté, kapkovité a anatomické. Objem vkládaných implantátů se nejčastěji pohybuje mezi 250 a 400 ml. Novinkou jsou pak implantáty B-lite, které jsou určeny pro ženy, které by rády získaly větší poprsí, zároveň však mají obavy z váhy implantátu. Jejich váha je totiž o 30 % menší, než váha běžných implantátů.

Před zákrokem je nutné absolvovat předoperační vyšetření. Samotný zákrok pak trvá zhruba hodinu. Na klinice pak klientka setrvává 1 den po zákroku, klidový režim v domácím prostředí by pak měla dodržovat však minimálně týden. Do zaměstnání je možné se vrátit po 2 týdnech až 2 měsících, dle charakteru vykonávané práce.

Aplikace kyseliny hyaluronové

Vrásky trápí mnoho žen. Vyhlaďte je pomocí kyseliny hyaluronové. Tu v našem centru aplikujeme ve formě gelu do různých podkožních vrstev. Celý zákrok je otázkou několika minut. V případě hlubokých vrásek je vhodné ošetření zopakovat. Výsledek je však viditelný ihned a efekt vydrží zhruba 1 rok. Ačkoli se po aplikaci může objevit mírný otok či zarudnutí, můžete zůstat klidní – do druhého dne tyto projevy odezní.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Dermatologie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (54)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Paní doktorka je moc milá a svou práci dělá skvěle, velká spokojenost.

Nejpreciznejší a nejlepší lékařka, jakou jsem poznala. U pani doktorky jsem byla na více výkonech a vše vždy provedeno na jedničku! Moc děkuji za vaši nádhernou práci. ❤️

U paní doktorky Hokynkové jsem byla na botoxu a modelaci rtů. Se vším jsem naprosto spokojená. Jak s profesionálním přístupem, tak i špičkovým výkonem. Těším se na další návštěvu a všem doporučuji. :)

❗❗❗ bůh plastické chirurgie ❗❗ Už 2x mi nejmenovaná doktorka pokazila operaci,hojení trvalo dlouho a vše strašně bolelo. Potřetí jsem si našla pana doktora Filipa a mohu říct že dokonalost. Naprosto jiná péče a průběh, hojení je rychlejší a méně b...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: CBP KLINIKA plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (5)

Brachioplastika - Bodylift paží

Po zhubnutí 70 kg jsem měla po těle velké množství povislé kůže. Nevzhledné převisy jsem měla na pažích, které mě při zpocení svědily, styděla jsem se nosit tílka a trička bez rukávu, jelikož jsem si přišla, že se každý dívá. Věřím, že Bodylift...

Číst dál
Lifting stehen - plastická operace stehen

Po zhubnutí 70 kg mi zůstaly velké valy stehen, sahající od třísel až po kolena. V létě mě kůže svědila, stehna se třela o sebe a esteticky povislá kůže také nevypadala hezky. Pan doktor vedl řez kolem třísel, pod hýždě, čímž umožnil jizvu schovat...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (7)

Lékaři z pracoviště

MUDr. Filip Černoch

MUDr. Filip Černoch

MUDr. Alica Hokynková

MUDr. Alica Hokynková

Požádejte: CBP KLINIKA plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!