CBP KLINIKA plastické chirurgie

CBP KLINIKA plastické chirurgie

(57 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Kamenice 811/32, Brno, Jihomoravský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
CBP KLINIKA plastické chirurgie
CBP KLINIKA plastické chirurgie
(57 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

CBP KLINIKA nabízí služby z oblasti plastické a estetické chirurgie, a to hned na 2 místech – v Brně a Jihlavě. Právě zde vám pomohou získat zpět ztracené sebevědomí a cítit se lépe ve svém těle.

Klinika nabízí velkou řadu služeb. Mezi ně patří například odstranění vrásek, operace prsou, liposukce či odstranění pocení.

Abdominoplastika

Kožní řasa v oblasti břicha trápí mnoho lidí. Patříte mezi ně i vy? Pak vám dokážeme pomoci. Řešení se nazývá abdominoplastika. Během tohoto zákroku je z daného místa odstraněn přebytečný tuk a kožní řasa. Toto ošetření je vhodné pro ženy i muže a jeho délka se pohybuje zhruba okolo 2 hodin.

Abdominoplastika je prováděna pouze v celkové anestezii. Zákrok je prováděn v moderním a certifikovaném pracovišti, zároveň se však můžete těšit na nadstandardní péči a osobní přístup.

Zvětšení prsou za použití prsního implantátu

Toužíte po větších prsou? Pak vám pomůže zákrok zvaný augmentace. Někdy je však nutné jej kombinovat s modelací prsou. Používáme implantáty 3 různých tvarů: kulaté, kapkovité a anatomické. Objem vkládaných implantátů se nejčastěji pohybuje mezi 250 a 400 ml. Novinkou jsou pak implantáty B-lite, které jsou určeny pro ženy, které by rády získaly větší poprsí, zároveň však mají obavy z váhy implantátu. Jejich váha je totiž o 30 % menší, než váha běžných implantátů.

Před zákrokem je nutné absolvovat předoperační vyšetření. Samotný zákrok pak trvá zhruba hodinu. Na klinice pak klientka setrvává 1 den po zákroku, klidový režim v domácím prostředí by pak měla dodržovat však minimálně týden. Do zaměstnání je možné se vrátit po 2 týdnech až 2 měsících, dle charakteru vykonávané práce.

Aplikace kyseliny hyaluronové

Vrásky trápí mnoho žen. Vyhlaďte je pomocí kyseliny hyaluronové. Tu v našem centru aplikujeme ve formě gelu do různých podkožních vrstev. Celý zákrok je otázkou několika minut. V případě hlubokých vrásek je vhodné ošetření zopakovat. Výsledek je však viditelný ihned a efekt vydrží zhruba 1 rok. Ačkoli se po aplikaci může objevit mírný otok či zarudnutí, můžete zůstat klidní – do druhého dne tyto projevy odezní.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Recenze (57)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Podstoupila jsem operaci horních očních víček u paní MUDr. Štěpánové. A mohu říct , naprostá pecka! Lepší výsledek jsem si nemohla přát . Pani doktorka je profesionálka! Je milá , přijemná , usměvavá , šikovná, vše Vám vysvětlí a věnuje Vám dostatek...Číst dál

Bydlím mimo ČR, našla jsem si tuto kliniku na internetu a musím říct že jsem našla velmi dobře 😁 Nechala jsem si zmenšit prsa a jsem velmi spokojená. Všechno jsem musela vyřizovat po telefonu nebo Emailem a to bez jediného problému... Jedno jestli př...Číst dál

Úžasný prístup personálu, lekár odborník, odporúčam

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
MUDr. Filip Černoch
Zobrazit další recenze

Lékaři z pracoviště

MUDr. Filip Černoch

MUDr. Filip Černoch

MUDr. Alica Hokynková

MUDr. Alica Hokynková

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.