Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

tukové "bouličky" v oblasti pod spodním rtem

Senderka
Senderka
16. 3. 2017 · Poslední odpověď: 3. 2. 2019

Hezký večer..prosím odborníky a lékaře o radu ..Již dlouho mě trápí podivné dvě vybouleninky nebo jak to říct v oblasti pod spodním rtem..(viz fotogragie foceno s bleskem) Vůbec nechápu proč je tam mám(jsem štíhlá) a o co se vůbec jedná...u jiných lidí v mém věku jsem si ničeho podobného nevšimla...Dost mi kazí celkový výraz spodní partie obličeje ,vypadám starší ,unavená,tvoří se pod nimi stín ,který se pak jakoby opticky spojí s nosoretními rýhami a vypada to potom ,jakoby mi nosoretky zasahovaly až pod usta .. Prosím o info o co se jedná a jak by se to dalo případně odstranit....děkuji moc

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
myslím, že jste to vysvětlila dostatečně, dokonce i s fotkou, aby to mohl zkušený odborník posoudit. Problémem je, že na tomto webu pacienti očekávají rady od lékařů a zatím se tu vyjadřují k odborným otázkám laici způsobem, kterých jsou plné různé pochybné diskuzní weby, kde nikdo neví, kdo a proč tam píše. Je to škoda, protože to pak škodí důvěryhodnosti a smyslu tohoto portálu. Bohužel se to týká ale i odpovědí, kde se různí "všeználkové" i s titulem snaží radit v zákrocích, které nikdy nedělali, nemají s nimi zkušenosti nebo o nich také nic neví. Samozřejmě i to, co zde zmiňoval někdo z IP by mohla být pravda, ale s minimální pravděpodobností a kdybyste šla na jakoukoli korekci toho problému, tak by to lékař při konzultaci poznal.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Bioplastica s.r.o.
1. klinika bioplastické chirurgie
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
psala jsem vám, že tyto problémy lze řešit pomocí bioplastiky - viz moje stránky - kontakt přímo na můj e-mail. Bude ale potřeba doplňující fota nebo osobní konzultace.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Bioplastica s.r.o.
1. klinika bioplastické chirurgie
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, já bych ten stav tak nedramatizovala, protože i podle vašeho sdělení ten stav máte již dlouho a není pravda, že by tento problém byl úplně ojedinělý. Ta fotka není ideální na posouzení, chtělo by to i profil a trochu širší výřez, ale zdá se mi, že je to genetická záležitost tvaru této oblasti (pokud tam třeba nejsou nějaké aplikace preparátů kys. hyaluronové do rtu, které by event. mohly zde způsobovat otok tkáně pod rtem). Odstranění té "nadbytečné" tkáně bych neviděla jako ideální řešení (nerovnosti, jizvení apod.), mohl by se vám i změnit ret, který máte pěkný plný. Jak uvádím, těžko posoudit jen podle této fotky, ale daná oblast by se dala velmi dobře "modelovat" pomocí bioplastiky (korekce vzniklé rýhy) - podrobné info na mých stránkách.
Pokud byste měla zájem o bližší informace, můžete využít fotokonzultaci nebo osobní konzultaci.
S pozdravem
Bioplastica.s.r.o.
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
1. klinika bioplastické chirurgie
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 21. 3. 2017
ja s eomlouvam, ale nema cenu spekulovat jak by se resila konkretni situace. Nejdrive je potreba zjistit o co se jedna
Premium
Kladno . 19. 3. 2017
ano muzou to byt tukova telesa, cysty, hemangiomy, sval, je toho vic
Premium
Kladno . 18. 3. 2017
dobrý den, těžko podle fotky říct. citite nerovnosti i zevnitř úst? Nejlepsi by samozrejme bylo zajit za praktomek, pripadne na ORL, kde vás mohou podrobněji vyšetřit i ultrazvukem např.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi