MUDr. Jana Vybulková Zavadilová

MUDr. Jana Vybulková Zavadilová

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Novodvorská 995/83 B, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
(1 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Ordinační hodiny pro telefonický kontakt

Na veškeré návštěvy je nutné se telefonicky objednat v následujících časech. Pokud se nedovoláte, můžete nás kontaktovat pomocí e-mailu.

Pondělí 9:00 - 14:00

Úterý 12:30 - 16:30

Středa 9:00 - 14:00

Čtvrtek 9:00 - 14:00

Pátek 9:00 - 14:00

MUDr. Jana Vybulková Zavadilová v roce 1985 absolvovala Lékařskou fakultu UK v Praze. V roce 1989 složila atestaci I. stupně v oboru chirurgie a posléze i v oboru plastické chirurgie. Během své lékařské praxe pracovala na oddělení dětské, také dospělé chirurgie ve Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze. Rovněž se zúčastnila řady školení na několika různých plasticko chirurgických klinikách a pracovištích. Stěžejní však byla školení, která se zaměřovala na odstraňování křečových žil a transplantaci vlasů. Od roku 1996 provozuje vlastní privátní lékařskou praxi, kde se zabývá plasticko chirurgickými zákroky a křečovými žilami, blíže jejich odstraněním metodou komplexní sklerotizace. Od roku 2010 je držitelkou certifikátu pro práci s výplňovým materiálem Metacrill, který slouží k modelaci obličeje i celého těla. Aktivně publikuje v odborné literatuře, také byla hostem pořadu Sama doma, kde prezentovala metodu sklerotizace varixů a metliček.

Lékařka se na své klinice specializuje především na bioplastickou chirurgii (modelace těla), estetickou chirurgii, také na odstranění křečových žil a metličkových žilek.

MUDr. Jana Vybulková Zavadilová preferuje konzultaci přímo s operatérem (ať už pomocí e-mailu nebo osobní návštěvy). Zálaží jí na dokonalé informovanosti klienta o zákroku i pozákrokovém průběhu. Konečná cena je stanovena vždy dostatečnou dobu před zákrokem.

Klinika Bioplastika s.r.o. sídlí v Praze a specializuje se na bioplastiku, komplexní sklerotizaci - odstraňování velkých varixů i metličkových žilek a odstraňování různých kožních defektů elekrokauterem. Bioplastika představuje modelaci těla pomocí bioplastického materiálu, a to bez operace a jizev. Její podstatou je tvorba vlastní tkáně na podkladě z bioplastického materiálu. Jde o zákrok s trvalým efektem. Komplexní sklerotizace je zase jediná metoda, kterou se spolehlivě zlikvidují varixy a metličky, při jedné až dvou návštěvách u lékaře. Po tomto výkonu není nutná pracovní neschopnost, nevznikají jizvy, zákrok je nebolestivý a časově nenáročný. Odstranění útvarů elektrokauterem slibuje naprostou přesnost, vynikající efekt, kratší dobu hojení s minimálními stopami po odstraňovaném defektu. Vedoucí lékařka kliniky si potrpí na osobním přístupu a výjimkou není ani příjemné nestresující prostředí.

Možnost osobní konzultace i fotokonzultace pomocí e-mailu.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1989

První návštěva zdarma:

  • Ano

Recenze (1)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Se zákroky, odborností i prostředím jsem velice spokojená. K paní doktorce docházím na sklerotizaci.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Komplikace po sklerotizaci
Odpověď odborníka · 18. 3. 2020

Dobrý den, těžko celý průběh hodnotit bez znalosti minimálně průsvitu sklerotizované žíly a data prvního zákroku. V každém případě odhojování u větší žíly rozhodně déle než měsíc, popisovaný stav naprosto odpovídá odhojování větší žíly a není...

Číst dál

Články (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.