MUDr. Jana Vybulková Zavadilová

MUDr. Jana Vybulková Zavadilová

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Novodvorská 995/83 B, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Ordinační hodiny pro telefonický kontakt

Na veškeré návštěvy je nutné se telefonicky objednat v následujících časech. Pokud se nedovoláte, můžete nás kontaktovat pomocí e-mailu.

Pondělí 9:00 - 14:00

Úterý 12:30 - 16:30

Středa 9:00 - 14:00

Čtvrtek 9:00 - 14:00

Pátek 9:00 - 14:00

MUDr. Jana Vybulková Zavadilová v roce 1985 absolvovala Lékařskou fakultu UK v Praze. V roce 1989 složila atestaci I. stupně v oboru chirurgie a posléze i v oboru plastické chirurgie. Během své lékařské praxe pracovala na oddělení dětské, také dospělé chirurgie ve Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze. Rovněž se zúčastnila řady školení na několika různých plasticko chirurgických klinikách a pracovištích. Stěžejní však byla školení, která se zaměřovala na odstraňování křečových žil a transplantaci vlasů. Od roku 1996 provozuje vlastní privátní lékařskou praxi, kde se zabývá plasticko chirurgickými zákroky a křečovými žilami, blíže jejich odstraněním metodou komplexní sklerotizace. Od roku 2010 je držitelkou certifikátu pro práci s výplňovým materiálem Metacrill, který slouží k modelaci obličeje i celého těla. Aktivně publikuje v odborné literatuře, také byla hostem pořadu Sama doma, kde prezentovala metodu sklerotizace varixů a metliček.

Lékařka se na své klinice specializuje především na bioplastickou chirurgii (modelace těla), estetickou chirurgii, také na odstranění křečových žil a metličkových žilek.

MUDr. Jana Vybulková Zavadilová preferuje konzultaci přímo s operatérem (ať už pomocí e-mailu nebo osobní návštěvy). Zálaží jí na dokonalé informovanosti klienta o zákroku i pozákrokovém průběhu. Konečná cena je stanovena vždy dostatečnou dobu před zákrokem.

Klinika Bioplastika s.r.o. sídlí v Praze a specializuje se na bioplastiku, komplexní sklerotizaci - odstraňování velkých varixů i metličkových žilek a odstraňování různých kožních defektů elekrokauterem. Bioplastika představuje modelaci těla pomocí bioplastického materiálu, a to bez operace a jizev. Její podstatou je tvorba vlastní tkáně na podkladě z bioplastického materiálu. Jde o zákrok s trvalým efektem. Komplexní sklerotizace je zase jediná metoda, kterou se spolehlivě zlikvidují varixy a metličky, při jedné až dvou návštěvách u lékaře. Po tomto výkonu není nutná pracovní neschopnost, nevznikají jizvy, zákrok je nebolestivý a časově nenáročný. Odstranění útvarů elektrokauterem slibuje naprostou přesnost, vynikající efekt, kratší dobu hojení s minimálními stopami po odstraňovaném defektu. Vedoucí lékařka kliniky si potrpí na osobním přístupu a výjimkou není ani příjemné nestresující prostředí.

Možnost osobní konzultace i fotokonzultace pomocí e-mailu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Sklerotizace

Se zákroky, odborností i prostředím jsem velice spokojená. K paní doktorce docházím na sklerotizaci.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (137)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (116)

Komplikace po sklerotizaci
Odpověď odborníka · 18. 3. 2020

Dobrý den, těžko celý průběh hodnotit bez znalosti minimálně průsvitu sklerotizované žíly a data prvního zákroku. V každém případě odhojování u větší žíly rozhodně déle než měsíc, popisovaný stav naprosto odpovídá odhojování větší žíly a není...

Číst dál
12 dni po sklerotizaci - průběh hojení?
Odpověď odborníka · 10. 3. 2020

Dobrý den, co se týká hojení vám již kolega odpověděl. Ostatní postup po uváděné sklerotizaci 1% a 2% Aethoxysklerolem z cca 7 vpichů je přinejmenším podivný. Po sklerotizaci metliček a malých varixů není nutná komprese násobená obinadlem...

Číst dál
Lyžován í po sklerotizaci varixů
Odpověď odborníka · 22. 1. 2020

Dobrý den, toto vám měl sdělit už před zákrokem lékař, který vám sklerotizaci prováděl. Záleží tam hlavně na tom, jaké varixy (malé, velké, metličky) byly sklerotizovány a je pak velký rozdíl v následné péči. Proto byste měla být informovaná...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.