Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení rtů tukem nebo výplní

hanka_v703066
hanka_v703066
16. 8. 2018 · Poslední odpověď: 23. 9. 2018

Dobrý den, před 10ti lety jsem byla na zvětšení rtů vlastním tukem. Pamatuji si hrozný otok, který trval 3 týdny až 1 měsíc. S výsledkem jsem byla cca 8 let spokojena, jen posledni 2 roky už pociťuju vymizení. Zvažuji zvětšení vlastním tukem nebo kyselinou hyal. Spíše bych volila kyselinu, ale od mládí se léčím s autoimunitním onemocněním štítné žlázy (thyreoiditis) a nyní jsem se dočetla, že toto onemocnění může být kontraindikací pro některé zákroky? Před 10ti lety jsem také byla na augmentaci prsou (implantáty) a s výsledkem jsem spokojená. O možné kontraindikaci(?) jsem dříve nevěděla. Mohla bych poprosit o více informací ohledně zvětšení rtů při autoimunitní thyreoiditidě + po jak dlouhé době po lipofillingu rtů by se mělo už dát jít "mezi lidi"? Moc děkuji.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 17. 8. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den
Vaše onemocnění nebude mít žádný vliv na průběh zvětšení rtů jakoukoli metodou.Téměř všechny metody již zde byly popsány.Doplnil bych ještě možnost"bullhorn lipoplasty",nedoporučoval bych Metakryl.Lipofíling by asi byla nejlepší volba,zejména když se osvědčil.Nasledné otoky mohou přetrvávat kratší dobu ale nelze to zaručit
s pozdravem Dr.Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Štěpán
Brno . 20. 9. 2018
Zvětšení rtů vlastním tukem je možné u autoimunitní thyreoditidi se stejnými ryziky jako u zdravých lidí. Po zákroku může následovat otol rtů a herpes, ale i jiné méně pravděpodobné komplikace. Pokud k těmto následkům dojde, trevají většinou asi 10 dní. Cena zvětšení rtů vlastním tukem je 5000 Kč za odběr a zpracování + 3 000 za implantaci do jednoho tru. Tedy celkem, se vším co s operací sovisí je to 8 000 jeden ret, 11 000 Kč zvětšení obou rtů.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 8. 2018
Moc se omlouvám, že jsem
nezareagoval dříve, nebyl jsem moc v kontaktu s internetem. Tedy reaguji
až dnes.

Zvětšení rtu vlastním tukem by bylo pro Vás vhodné. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na *********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Štěpán
Brno . 20. 8. 2018
Vážená paní, onemocnění štítné žlázy nijak neomezuje výběr možností zvětšení rtů. Potíže po zákroku mohou, ale nemusí být stejné jako minule. Výběr materiálu na to nemusí mít žádný vliv. Zvětšení vlastním tukem dává naději na dlouhodobý až trvalý výsledek. Kyselina hyaluronová je dražší, aplikace jednodušší a efekt vydrží do 2 let. S pozdravem Dr.ŠTĚPÁN
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení rtů
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 2. 2007
Zvětšení rtů
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 8. 2016
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 9. 2018
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2017
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 1. 2020
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 5. 2017
Kyselina hyaluronová
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 9. 2019
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 2. 2020
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2024
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 11. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi