Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nulový výsledek zvětšení rtů - jak poznám kvalitní výplň

Petra25
Petra25
16. 1. 2020 · Poslední odpověď: 31. 1. 2020

Dobrý den,

Před měsícem jsem byla na zvětšení rtů kys.hyal. Paní doktorka mi vpichovala 1ml. 10 dnů po zákroku byly rty krasné a plné. Bohužel teď po měsíci rty vypadají stejně jako před aplikaci a výsledek je skoro nulový. Bylo mi vysvětleno, že vše záleží na pevnosti rtů, tak jsem se tedy domluvila na dopichnuti 1ml - za 14 dni. Chtěla jsem se zeptat, zda a jak jako laik poznám opravdu kvalitní výplň. Moc děkuji za odpovědi a rady.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
16. 1. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den, aplikace 1 ml kvalitní výplně do rtů je obvykle dostačující. Pokud výsledek odezněl do 14ti dnů nebyl použit vhodný materiál. Vy sama nepoznáte co je použito , je třeba se před výkonem zeptat a nechat vysvětlit od lékaře.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
pokud jste před aplikací kys. hyaluronové neměla vysloveně úzké rty, měl by 1 ml kys.hyaluronové( tj.produkt speciálně vhodný k modelaci rtů) postačovat.Pokud se jednalo o aplikaci ke zvětšení rtů,(nikoliv tzv. "refresh"), měl by efekt trvat mnoho měsíců až rok.Vše záleží na použitém materiálu; mám zkušenost, že se mi pacientky přijdou ukázat cca za 1 rok, kdy event. "doplňuji" dávku, aby rty vypadaly stále stejně. Pokud byste potřebovala konzultaci, ozvěte se. Takto na dálku (a bez fotografie před a po) nelze spolehlivě poradit. Zdravím Vás
Dr Ludvika Záhořová,Poliklinika Na Národní,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 17. 1. 2020
Dobrý den,
souhlasím, kvalitní výplň od té nekvalitní běžně nerozeznáte.

S pozdravem
MUDr. Vladěna Charvátová
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 17. 1. 2020
Dobrý den,
laik kvalitní výplň nepozná, je nutné si vybrat kvalitního lékaře, který má zkušenosti a který Vám doporučí tu správnou výplň.
Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
16. 1. 2020
Dobrý den, pokud po 14 dnech výsledek zmizel, produkt pravděpodobně měl nízkou kvalitu. Viděl jsem však případy pacientů, kteří nadměrně masírovali nebo mají velmi zvýšený metabolismus, kdy se výplň rychleji reabsorbuje.
Doporučuji, abyste navštívila jiného lékaře a nechala si zkontrolovat rty, abyste se ujistila, co se skutečně stalo, a rozhodla se o dalších krocích.
Pokud potřebujete konzultaci, napište mi kdykoli.
dík

----

Good day, if after 14 days the result fainted away the product probably was low quality. However, I have seen cases of patients who over massage or have a very elevated metabolism in which the filler gets reabsorbed faster.
I would recommend you to visit other doctor to check your lips to ensure what really happened and decide the next steps.
If you need a consultation write me anytime.
Thanks
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi