Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Měsíc po labioplastice: Kdy se vrátí citlivost klitorisu?

liduska
liduska
19. 6. 2017 · Poslední odpověď: 27. 6. 2017

Dobrý den, jsem po operaci labioplastiky jeden měsíc ,měla jsem špatný průběh hojení.Celé 3 týdny hrozně oteklá,zánětlivá ložiska a bolesti. Zajímalo by mě za jakou dobu se mi vrátí citlivost klitorisu, byla jsem krásně citlivá a teď po operaci vůbec nic......Paní doktorka mi na to řekla ,že do kapucky nezasahovala ,že dělala zákrok od spoda. Ale stehy mi vedly až úplně nakonec pysku,do klitorisu.Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 20. 6. 2017
Nejlepší odpověď
Obávám se, že vám neumím dobře poradit, snad jen trpělivost.
Modelace zevního genitálu provádím téměř dvacet let a opravdu jsem se zatím nesetkal se sníženou citlivostí těchto oblastí.
Pokud je něčím - zákrokem či následným otokem - lehce poškozený drobný nerv, je velká naděje na obnovení citlivosti, ale může to trvat několik měsíců.
Zdraví
Dr Svoboda
Premium
Kladno . 21. 6. 2017
přerušený nerv dorůstá rychlostí 1 mm za den, takže 3 měsíce jsou reální doba rekonvalescence. Hlavne nepanikarte a dejte tomu cas
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 6. 2017
Takto nelze říci jaký bude průběh dalšího hojení. To zda lékařka zasahovala do kapucky či nikoliv je vidět na jizvách. Já zasahuji do krajiny úrovně klitoris velmi, velmi vzácně. Nedovedu si představit pojem \" částečně poškozený nerv\", ale možné to je. Nepodléhejte panice a počkejte do cca 3 měsíců po výkonu. Necitlivost si můžete vysvětlovat také právě přetrvávajícím otokem operované krajiny
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 19. 6. 2017
Dobry den,kdyz lehce poranila nerv tak ten se zregeneruje do 3 mesicu.Nasadte si aescin 3x2 a Thiamin tbl 3x1.Dr.Roh
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 7. 2017
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 4. 2021
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 11. 2009
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 1. 2015
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 10. 2020
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 1. 2013
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 2. 2019
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 7. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi