Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Přecitlivělost a jizvy po labioplastice

bombitko
10. 8. 2010 · Poslední odpověď: 8. 1. 2013

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouho po operaci bude ještě místo zákroku tak přibližně citlivější. Budou to už tři měsíce, kdy jsem podstoupila labioplastiku jednoho s. pysku, a myslím si, že v místě, kde jsem na vnější straně měla steh (asi 3 týdny), je rána stále velmi citlivá. Na stejném místě z vnitřní strany mi zůstala po stehu prohlubeň a těsně vedle se udělala boulička. Nečekám, že bude vše v pořádku po pár týdnech, ale nerada bych něco zanedbala. Na prohlídce jsem naposledy byla měsíc po zákroku, kdy už tam boulička byla, ale pokud se nezvětší, tak ji prý řešit nemusíme. Také jsem tu ještě narazila na to, že by mohla pomoct masáž rány..tohle ani nic podobného mi lékař neřekl.. Moc děkuji za případné odpovědi a přeji krásný den

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 8. 1. 2013
Dobry den, kontrolu bych nenechavala na duben, sla bych to skonzultovat nekam jinam. Caste vytoky pochvy muzou mit vliv na spomalene hojeni a bolesti v jizve, pro opakovane drazdeni jizvy.Urcite potrbujete zalecit recidivujici zanety pochvy a pravdepodobne se sklidni i jizva.Jeste by jste si ji mohla mazat kremem Cicatridine nebo pouzit spray Cicatridine -promazava a ma hojive ucinky. dr.Rohacova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, pokud se vám vytvořila nějaká další boulička nenechávejte kontrolu na konec dubna, ale vyhledejte lékaře dříve.
Za Body kliniku Brno dr. Zimovčáková
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 3. 2011
Pak zkuste zobjektivisovat si situaci u jiného lékaře, který tuto problematiku provádí. Nejlépe u atestovaného plastického chirurga. Koriguji tyto problémy vždy ne dříve než po roce od zahojení. Zdraví Dr. Tomášek *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 8. 2010
Mějte trpělivost, někdy se to hojí nečekaně dlouho. Tlakovými masážemi stav hojení rozhodně zlepšíte. Otázka je také jakou metodou jste byla operována. Všechny Vaše strasti by Vám měl vysvětlit Váš operater. Zdraví Dr. Tomášek *******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 11. 8. 2010
Dobrý den. Obvykle jsou jizvy na labiích měkčí než jinde a masáže nejsou nutné. Proto Vás o nich operatér neinformoval. Ve Vašem případě jsou však masáže určitě na místě. Nejen že lze očekávat změkčení tuhé oblasti, ale určitě dojde i ke snížení popsané zvýšené citlivosti. Nashledanou, dr. Remeš
Praha . 11. 8. 2010
Dobrý den, tuhé jizvy a nerovnosti se zlepšují právě po masážích, zejména v prvních týdnech po zhojení operační rány. Tedy provádějte přiměřený tlake bříškem prstu na jizvu po dobu 20 sekund několikrát denně. dobré je také jizvy promastit nedráždivým mastným kremem. dr. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 10. 2023
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2022
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 1. 2015
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 3. 2019
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 11. 2017
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 7. 2017
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2020
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 1. 2013
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2019
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 12. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi