Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Křečové žíly na klitorisu

retromina818987
retromina818987
24. 8. 2020 · Poslední odpověď: 8. 10. 2020

Dobrý den, prosím lze nějak řešit křečové žíly, které jsou přímo na klitorisu? Jde o problém, který trvá již několik let, přičemž se stupňuje. Nejdřív šlo o dyskomfort v dané oblasti, asi dva roky zpátky se objevila bolestivost na levé straně při doteku a již byl problém i viditelný okem. Nyní před měsícem výrazné zhoršení - výrazněji bolí permanentně obě strany klitorisu. Nemůžu delší dobu sedět, hygienu vykonám velmi opatrně, každý nepatrný dotek bolí a o nějakých intimnostech nebo radosti z nich si můžu nechat zdát. Na problém se přišlo podle mého pozdě - dva gynekologové vůbec nepoznali, že jde o křečové žíly, dali mi mastičku na kvasinky. Až třetí mi potvrdil moje podezření. Teď již měsíc užívám Diozen, ale nějak se situace nemění, navíc se všude píše, že léky ani masti křečové žíly neléčí... Jsem mladá, bezdětná, těhotenství nebylo. Obrátila jsem se na jedno velké zařízení v ČR (cévní oddělení), ale tam mě odmítli s tím, že na tomto místě zákrok neprovedou. Proč přesně jsem úplně nepochopila - místo je prý hodně prokrveno (nevím, jestli hrozí nějaké větší krvácení nebo ztráta citlivosti?). Odkázali mě na vyšetření (flebografii malé pánve).

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 8. 10. 2020
Dobrý den retromino, přejete si termín konzultace u pana Dr. Ditla 12.10. rezervovat? Prosím, potvrďte přes náš profile zde.
Děkujeme
Tým ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
ABClinic Art & Beauty
Praha . 29. 9. 2020
Milá retromino,
jsem toho názoru, že Vaše potíže je třeba komplexně vyšetřit, nebude se jednat o banalitu, o čemž svědčí i fakt, že Vás doposud nikde neuměli ošetřit. Nejlepší by proto bylo se na Váš problém podívat detailně a osobně zkonzultovat.
Jestli si uděláte čas a cesta do ABClinic do Prahy je pro Vás možná, pak mám volný termín 12.10. v 16h na klinice. Prosím ale o potvrzení termínu přes kontaktní formulář na profilu kliniky.
Vemte s sebou prosím výsledky Vašich dosavadních vyšetření, zejména zmíněnou flebografii malé pánve.

Těším se na potvrzení termínu.

S pozdravem
Dr. Ditl
Cévní chirurg
ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2007
Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 9. 2007
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2014
Křečové žíly
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2021
Sklerotizace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024
Křečové žíly
Žádné odpovědi
Křečové žíly
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 6. 2021
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 1. 2024
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 9. 2013
Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 1. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi