Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nepovedená labioplastika

Uzivatel
21. 12. 2007 · Poslední odpověď: 13. 2. 2013

Dobry den, mam bohuzel jednu soatnou zkusenost. Pred 14 dny jsem byla na zmenseni malych stydkych pysku a ackoliv to je kratka doba, tak je opravdu zrejme a znatelne, ze zakrok rozhodne nebyl proveden dle mych predstav. ( To bylo videt jiz prvni den po zakroku i pres otok)Ikdyz jsem sve male stydke pysky mela o trochu vetsi nez mi pripadalo idealni, byl cely tento muj organ vcetne pysku naprosto soumerny. Po operaci je tomu uplne naopak - kazdy pysk byl jinak uriznut a take jinak sesit. A rozhodne to neni zadny otok. Jsem strasne zklamana a velmi lituji, ze jsem si nevybrala jineho plastickeho chirurga. Nenapadlo by me, ze kdyz se nekdo povazuje za plastickeho chirurga a uctuje si jeste ne zrovna malou castku, ze muze zakrok na tele pacientky, ktera do nej vklada svou veskerou duveru takto "odflaknout". Za to co mam ted v teto nejintimnejsi partii se stydim a pokud to bude jen trochu mozne chtela bych ihned na reoperaci. Muzete mi prosim rici jak to chodi s reoperacemi a zda je nekdo z Vas provadi? Ackoliv bych jiste mela plne pravo nechat si u onoho chirurga provest zdarma reoperaci - tak se toho zrikam - nemam kouska duvery a nenecham se "zpackat" jeste vic. Bohuzel me to bude stat opet dalsi penize, coz je druha mrzuta vec. Dekuju za odpovedi..

Reklama
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 6. 2013
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 2. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi