Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

14. 11. 2020 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Modelace genitálií - jedině pan doktor Svoboda

Stojí to za to
Průměrná cena: 38.000 Kč
93680
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj...

Zákrok, o kterém jsem uvažovala dobrých 7 let, jsem si nakonec darovala letos ke třicetinám. Kdo má podobný problém, asi není třeba rozebírat, jaké to je omezení a psychický blok. Zde jsem si prošla recenze a zaskočilo mě, že si vážně někde mohu vybrat v katalogu, jak budou moje partie vypadat??!? Pan doktor mi byl sympatický už z videa a rozhodla jsem se ihned. Po úvodní konzultaci bylo více než jasno. Operace v celkové anestezii, za hodinku bylo hotovo, další den jsem byla propuštěna dopoledne domů. Bolest nebyla žádná, jen jsem cítila velký otok. Pobyt na klinice byl úžasný, sestřičky milé, vše mi bylo vysvětleno. Dva týdny jsem byla doma (dokonce mi dala dr. neschopenku), sprcha po každé toaletě, nejdříve jsem neměla dovolené intimní mýdlo, jen vodu. Dva týdny potírat dezinfekcí Betadine. Je to citlivé, ale je třeba to dělat pořádně. Samozřejmě nenosit tanga ani brazilky :) 3x jsem jela pak do Prahy na kontrolu. Stehy šly dolů po 16 dnech, do té doby se nedá sedět delší dobu. Po vyndání stehů se měsíc denně masíruje indulonou, což není příjemná záležitost, ale dá se vydržet. Sport ani styk po dobu 6 týdnů. Opravdu nelituji jediné koruny a děkuji, že jste mi v Kolíně 21. září změnili život :) Jsem obyčejná holka z malého města a vážně jsem si připadala jako princezna. Budu na vás opravdu dlouho vzpomínat. Skoro mě až "mrzí", že u vás nepotřebuji další operaci! Kdo se rozhoduje - nebojte se a jděte hned! Ale vybírejte pořádně.

--- Foto před - po 4 dnech - po 6 týdnech

3

Komentáře (3)

Zdravím Kam_Ce!
Opravdu skvělý výsledek a super hodnocení pana doktora. Vaše slova 'Skoro mě až "mrzí", že u vás nepotřebuji další operaci'' mluví za vše.
Odpovědět
Tak já jsem nebyla spokojená, nic tam teď necítím.
Odpovědět
Jeho chování hraničilo se sexuálním obtěžováním.Tvrdil mi, že tam neztratím citlivost.Za ty peníze by byla rodinná dovolená v Chorvatsku.A sexuální zdraví zničeno a ještě jsem musela snášet jeho posměšky a urážky.Tomuto člověku bych se do rukou už Nikdy v životě nevěřila.Jediné co splnil je, že to vypadá jako z obrázku.Tímto bych ráda varovala všechny dámy co k panu Svobodovi míří, aby si to důkladně rozmysleli.Mám pocit, že si tu recenze píše sám.Já jsem měla po operaci zablokovaný přístup, nejspíš abych tu nemohla zanechat recenzí.Navíc nabývání pocitu, že si tu pan Svoboda píše ty pozitivní recenze sám.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.