Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Problémy po labioplastice

Luci249714
10. 11. 2014 · Poslední odpověď: 10. 11. 2014

Dobrý den, jsem 5 den po labioplastice. Vím, že hodnotit to hned po operaci je nesmyslné, ale chtěla bych se zeptat na důvod rozdílnosti v šití. Levý pysk je sešit samostatně - že je normálně velký stydký pysk, ten žlábek a malý stydký jak kdyby jen zaštychovaný. Pravý pysk má jeden steh dole a dalšíma dvěma je přišitý k tomu velkému stydkému pysku a žlábek tu není. Rozestupuje se to až nahoře v oblasti, kde se napojuje klitoris. Další otázkou je, že v horní oblasti klitorisu na pravé straně mám bílý povlak a na dotyk je to místo i jeho okolí tvrdé, bolavé a velice to štípe. Skoro stejná bílá skvrna je i z vnitřní strany, kde je kolem ní ještě červené zarudnutí. Potom ještě u stehů je pár těchto bílých povlaků, ale ty nejsou nijak zvlášť bolestivé či znepokojující. Z venkovní strany se mi dnes na povlaku udělala prasklinka, která šíleně štípe. Doktoři, kteří mě ošetřují tvrdí, že to nic není, že je to normální proces a chování při hojení. Že stačí po každém močení provádět oplachy hypermanganem a 3 krát denně i vydezinfikovat betadinem a celkově větrat a dodržovat zvýšenou hygienu. Chtěla bych doktorům věřit, ale nepřijde mi to normální a mám velké obavy. Nikde jsem se nedočetla, že by někdo o takovém problému psal. Byla bych moc vděčná za odpověď.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 11. 2014
Nejlepší odpověď
Je zajímavé, že se velica často ptáte na komplikace jakéhokoliv typo jen několik dní po výkonu. Vždyť přece s jakýmkoliv problémem máte osobně zajít za operaterem, on Vás vyšetří, vše vysvětlí. Od toho jste si ho zaplatila. Komplikace samozřejmě nastat mohou a tak zajděte za ním. Pracný popis Vašeho problému stejně přes net nejsme scvhopni vyšetřit a stejně nemůžeme dobře poradit. Navštivte svého operatera, ten Vás vyšetří a řekne... Chcete-li si zobjektivizovat situaci, běžte za jiným zkušeným v této problematice. Tak jak to popisujete je nález velice zajímyvý, ale vězte, že otoky mohou způsobit různé deformace a takto aktuálně se stejně s tím nedá nic dělat. Dodržujte rady operatera v pooperačním období.I kdyby k něčemu došlo mělo by se to nechat zahojit. Já osobně řeším komplikace rok po zhojení. Před tímto časem je to měkké, macerované, mohou se trhat a prořezávat nové stehy. Mějste trpělivost zajděte za svým operaterem.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 10. 11. 2014
Dobry den, bez vysetreni je těžká odpoved. Vybrala jste si chirurga ke svému výkonu a tak mu musíte důvěřovat v v pooperacnim obdobi. Ja osobne doporučuji k oplachum repicek lékařský, ten ranky rychle zatahne. Vyčkejte, jste brzy po operaci. Zdravi dr vraspirova b
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 10. 11. 2014
Dobry den, lepe by se mi hodnotilo kdybych to videla. Mohla by jste mi poslat fotku Byle povlaky mohou byt reakce na sici materiál, zarudnuti je zanet v miste rezu. Na to pomaha taky oplach Tantum rosa ten zmensi a odstrani otok a paleni v jizve.Zlabky si nedovedu představit a komentovat je když je nevidim. dr.Rohacova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi