Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Velké pysky i klitoris

katerina37730
13. 10. 2009 · Poslední odpověď: 26. 4. 2020

dobrý den mám veliký problém. moje malé stydké pysky jsou velmi ale opravdu velmi velké. od poštěváčku až téměř ke konečníku - to chápu, že se dá plastickou operací upravit, ale já mám i velký klitoris. a ten jak jsem pochopila do modelace nespadá, kvůli nervům. tomu taky rozumím a tak váhám, zda na labioplastiku jít, nebo ne, protože pokud se mi zmenší malé stydké pysky, tak můj klitoris bude opticky větší a vyčnívat z velkých stydkých pysků a bude vypadat skoro jako penis!!!už jsem byla na konzultaci i jednoho dr. v praze, řekl, že malé stydké pysky vyřeší, ale co dál? dá se s ním něco dělat? napadlo mě, naříznout kůži docela nahoře nad klitorisem a jakoby to povytáhnout nahoru a tím by se zmenšil....... jde to? ŠEL BY DO TOHO NĚJAKÝ DR? každopádně je to můj komplex už od mých 8let. dnes je mi 32let a každý intimní styk SE STYDÍM SE UKÁZAT. děkuji za odpověd.....jen se bojím, že to po operaci bude horší, i když s tou mou velikostí asi ne.

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 10. 2009
Nejlepší odpověď
Váš popis svého problému je nutno předem vyšetřit a pak se teprve domluvit. Touto problematikou se zabývám od počátku ery, kdy se tento typ operací začal koncem 90 let provádět. Proto vyjádření, zda bych "do toho konkretně šel já" mohu říci ve chvíli kdy vás vyšetřím. Vyberte si opravdu zkušeného atestovaného plastického chirurga, protože poškození inervace této krajiny múže vést ke ztrátě požitků z pohlavního styku vyplývacících. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 12. 2012
Nejde o to, zda by to řešení Vašeho problému někdo šel, nebo nešel, ale o to co by to přineslo. Já se zabývám již dlouho problematikou spojenou s ženským genitálem, nejen estetickou ale i posttraumatickou. Chce to řádně vyšetřit a pak se uvidí.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Centrum estetické plastické chirurgie je nově umístěno v rekonstruovaném operačním traktu v Konstantinově.
Na konsultaci (500,-.).
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Alexandr Šimek
Olomouc . 2. 12. 2012
Dobrý den,nejprve to proberte doma s manželem nebo s přítelem ať Vám řekne,jak to vnímá on....měl jsem jednu pacientku se stejným problémem a toto jsem ji doporučil.Prodiskutovala si to s partnerem a najednou z "nouze byla ctnost" Operaci ji zakázal a bylo po problému.
Zdraví,dr.šimek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 2. 12. 2012
Dobry den, šlo by lehce upravit male stydke pysky a k nim přispusobit velikost oblasti klitorisu ( ne klitoris ale kožni řasy kolem nej a diky ním ho lehce podsadit at tak neční) do prostoru. , nebo ješte k tomu zvětšit velke stydke pysky, ktere by opticky zmenšili klitoris.Ale je to potřeba vidět.
Dr.Roháčová
Gyncentrum, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 27. 10. 2009
Vážená slečno,

kolega, se kterým jste se radila měl pravdu. Labioplastika, tedy redukce zvětšených malých stydkých pysků je relativně jednochá operace. Oblast klitorisu je senzitiví zóna. Je tedy celkem jasné, že pokud do ní chirurg zasáhne, přeruší se mnoho nervových větviček a zakončení a může dojít až ke ztrátě citlivosti v této oblasti. To je nakonec principem rituální obřízky žen u některých afrických primitivních kmenů. Tedy v podstě není problém chirurgicky redukovat nějakou tkáň vč. klitorisu, ale co pak? Jedno zlo střídá druhé zlo. Tady opravdu nevím, co bych Vám poradil. Samozřejmě záleží také na tom, v jaké oblasti genitálu máte zonu maximální cítivosti. Pokud to není klitoris, snad by se o korekci dalo uvažovat. Tohle si opravdu musíte rozhodnout sama.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 14. 10. 2009
Máte-li vážný zájem, objednejte se na konzultaci. Jistě najdeme nějaké řešení, nejste zdaleka první.
Zdraví
Dr Svoboda
MUDr. Petr Pícha
Praha . 14. 10. 2009
Zdravím, nabízím konzultaci a návrh řešení, jsem gynekolog a labioplastiky operuji 14 let. Řešení jsme našli u všech případů, předpokládám, že i u Vás.
Hezký den
Dr. Pícha GynCentrum Praha Hloubětín
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Zdena Stratilová
Brno . 13. 10. 2009
Vážená paní,

v případě zájmu, můžete se objednat na níže uvedeném tel čísle na konzultaci k panu doc. Válkovi. Po vyšetření, Vám navrhne adekvátní způsob řešení.

zdravím dr. stratilová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 1. 2008
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 10. 2017
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 3. 2014
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 3. 2019
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 8. 2008
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 10. 2016
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 11. 2011
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2017
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 12. 2013
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 12. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi