Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Předkožka klitorisu

biolka
biolka
7. 10. 2016 · Poslední odpověď: 10. 10. 2016

Dobrý den, jsem týden po labioplastice. Jizvy na labiích se hezky hojí, ale jsem taková rozčarovaná z toho, že při čelním pohledu jsou pysky- respektive předkožka klitorisu stále (hodně) viditelná a vyčuhuje mezi velkými stydkými pysky (takže žádná změna). Předkožku+ labia mam ted přesně do 90°, chci se zeptat, zda ještě mohu očekávat, že se to po zmizení otoku trochu "zatáhne" a nebo to tak zůstane. Děkuji za odpovědi :)

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 10. 2016
Nejlepší odpověď
Především jste velice brzo po operaci na to abyste situaci hodnotila a tak se momentálně nenervujte stavem jak to vypadá nyní, protože aktuálně se s tím stejně nebude nic dělat. Já osobně, když reoperuji někoho "odjinud" nedělám to dříve než za rok a tak to hodnocení Vašeho výsledku je více než předčasné.
Tento typ výkonu jsem začal dělat zhruba před 15 - 18 lety a začal jsem tím, že jsem, se pídil po přesné anatomii senzitivních nervů v této krajině právě proto, že mi jako plastickému chirurgovi zajímala zona citlivosti. Nejde totiž o to JENOM vytvarovat tuto krajinu, ale i ponechat senzitivní inervaci (správnou citlivost) této krajiny, která je pro ženu důležitější než cokoliv jiného. Zažil jsem klientku, která obešla 4 pracoviště a každé toto pracoviště si tak trochu zaoperovalo v této krajině, ale mladá dívenka neměla o citlivosti v této krajině ani ponětí a to ani nemluvím o klitoridálním orgasmu. Metodiky jak nazývá kolegyně "clitoridal unhooding" jsou výsledkem postupů vytvořených urology, urogynekology a gynekology, ale Ti při vší úctě nebyli v průběhu předatestačního období školeni na jemnost a citlivost a respektování nejen funkčnosti ale i tvaru. Proto slovo "labioplastika" je termínem plastickochirurgickým. Toto je samozřejmě můj názor. Ale vzhledem k tomu, že ani anatomové pořádně nevědí inervaci labií a kapucky klitoris (hood) pak se do této krajiny vůbec necpu a labioplastiky řeším klínovitou excisí tak abych výraznou kapucku poštěváčku stáhl tak, aby nebyla t
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
flag 2 adresy v Bratislavský kraj, Wien... . 9. 10. 2016
Dobry den,
pokial Vam operater nerobil tzv. clitoral unhooding, tak vysledok je konecny. Ako pise kolega, samozrejmostou je spolocne diskutovat o probleme a dohodnut taky operacny postup pred samotnym zakrokom, ktory zaruci realne zelany vysledok ku spokojnosti pacientky.
Na zaklade mojich skusenosti vsak skoro kazda pacientka potrebuje viac/menej redukciu predkozky v oblasti klitorisu a tak vykonavam vzdy labiopolastiku spolocne s clitoral unhooding v jednej operacii. Dolezite je zohladnit individualnu anatomiu kazdej pacientky, ktora je nesmierne variabilna a podla toho prisposobit operacnu techniku, beruc do uvahy ze tato intimna oblast je jedna neoddelitelna esteticka jednotka! Nasledne pripadne korekcie samozrejme vzdy mozne, ale nie s takym perfektnym vysledkom, aky by bol mozny v prvej a definitivnej operacii, kde sa prave prihliada na kazdy anatomicky detail.
S pozdravom
Premium
Kladno . 8. 10. 2016
dobrý den, podle vašeho popisu to vypadá, že se stav již moc nezmění. Osobně si myslím, že jste asi nedostatečně komunikovali s vaším operatérem, ohledně vašich přání co se týče pooperačního vzhledu. Labioplastika nemá za cíl "zmenšení" nebo schování klitorisu mezi velká labia... Případně jste měli spolu hovořit i o úpravě předkožky... Nicmene počkejte ještě alespoň měsíc na konenčý stav a konzultujte se svým operatérem.

Související dotazy

Cikcak vulva po labioplastice

Veronika753649
Veronika753649
27. 11. 2018 · Poslední odpověď: 29. 11. 2018

Dobrý den. Bohužel jsem s výsledkem labioplastiky nespokojená. Labia jsem měla sice větší, přečnívala cca půl cm, ale byla vidět souměrná "čárka". Jsem měsíc po operaci a nyní mám vulvu "cikcak" nebo nevím, jak jinak to nazvat. Nevěřím, že se výsledek časem nějak změní. Rozhodně si totiž nemyslím, že by to byl stále nějaký otok. Nemám již žádné bolesti, ani na omak. Jedno labio prostě není seřízlé stejně a jeho část vyčnívá do strany. Prosím o Váš nazor. Pokud je to jen můj pocit, tak prosím o uklidnění. Děkuji.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
pokud se situce nezlepší do 2 měsíců, pak asi máte bohužel pravdu , řešení je ve zmenšení strany levé, hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Hřebenatění po labioplastice

xoxo881795
xoxo881795
17. 3. 2020 · Poslední odpověď: 21. 3. 2020

Zdravím, jsem měsíc po labioplastice a podél jednoho pysku se mi vytvořilo takové "hřebenatění" v místech, kde byly stehy. Dá se to ještě napravit, nebo to je trvalý stav? Pomohla by případně reoperace? Děkuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 21. 3. 2020
Ano to jsou jizvy po nekróze tkáně pod stehem...
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 4. 2009
Vaginoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi