MUDr. Alexandr Šimek

MUDr. Alexandr Šimek

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Tř. Svobody 32, Poliklinika Olomouc, Olomouc, Olomoucký kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Alexandr Šimek
MUDr. Alexandr Šimek
(2 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Alexandr Šimek vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Úspěšně odpromoval v roce 1984 a od té doby se věnuje své kariéře chirurga. Je držitelem licence v oboru plastické chirurgie (osvědčení: č. 84739-P). Dále má licenci k výkonu funkce odborného garanta pro plastickou chirurgii. (osvědčení č. 35678/73).

MUDr. Alexandr Šimek je členem Společnosti plastické i estetické chirurgie. V současné době působí na privátní klinice v Olomouci.

Na soukromé klinice se specializuje na estetickou chirurgii a problematiku plastické chirurgie. Dále v jeho portfoliu najdete tumescentní liposukci.

Mezi nejčastěji prováděné zákroky na této klinice patří: plastika prsou (zvětšení, zmenšení prsou, modelace), dále liposukce (převážně tumescentní metoda) podbradku, stehen, beder, plastika víček (blefaroplastika), facelifting, zvětšení rtů, plastika uší a rhinoplastika (plastika nosu).

V portfoliu kliniky nechybí ani zákroky jako labioplastika, abdominoplastika, rejuvenace, korekce jizev či drobnější zákroky jako je odstranění kožních znamének. Na klinice vám pomohou i v případě, že vás trápí zarostlý nehet u palce.

MUDr. Alexandr Šimek pracuje na Privátní plastické chirurgii v Olomouci s.r.o., tato klinika má dvě ordinace - v Olomouci a v Kopřivnici. Obě dvě ordinace jsou dobře dostupné.

Na kliniku je nutné se předem objednat. Konzultační hodiny jsou v pondělí 8-12 hod., v úterý, čtvrtek a pátek 8-11 hod., v odpoledních hodinách se na klinice operuje.

Klinika má smlouvu z Vojenskou zdravotní pojišťovnu ČR, s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou a se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR.

Ceník

Na internetových stránkách kliniky naleznete kompletní ceník. Ceny se vypočítávají individuálně podle toho, o jak velkou oblast ošetření či zákroku se jedná. V případě kombinace několika zákroků je cena vždy mnohem výhodnější.

K ceně za zákrok je nutné vždy připočítat ještě cenu za anestezii a hospitalizaci.

Konzultace

Všechny konzultace na klinice nejsou nijak závazné a jsou zcela zdarma.

První návštěva zdarma:

  • Ano

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Obřízka MUDr. Šimek

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Otočený implantát
Odpověď odborníka · 29. 10. 2013
Dobrý den, na otázku, zda se implantát otočil, Vám tady nikdo nemůže odpovědět. Toto musíte řešit se svým lékařem. Požádejte ho, aby se k Vám choval stejně tak příjemně, jako když Vás k operaci objednával a bral od Vás peníze.
Liposukce boků-reklamace
Odpověď odborníka · 14. 1. 2013
Ano,je to tak-po takové době již žádnou změnu nečekejte.Rád Vám řeknu svůj názor- pokud mi pošlete fotky. Zdraví,dr.šimek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.