Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Znaménko nad klitorisem

Alena173809
15. 11. 2012 · Poslední odpověď: 20. 12. 2013

Dobrý den, chtěla bych podstoupit labioplastiku a navíc mám nad klitorisem na levé straně straně mateřské znamínko, to bych si také chtěla dát odstanit, aby to bylo souměrné bude to chtít "odříznout" na obouch stranách. Setkal se stím už někdo ? Děkuji moc

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Miloš Križko
Praha . 20. 12. 2013
Dobrý deň, jedná sa o rutinný zakrok v miestnom znecitlivení. Vhodná je konzultácia, kde si ozrejmite celý priebeh výkonu a pooperačnú starostlivosť. Ostatné už bolo napísane od kolegov vyššie.
S pozdravom Miloš Križko, Brandeis clinic, ********
******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 19. 11. 2012
Vážená slečno,

je vysoce pravděpodobné, že během operace dokážeme provést labioplastiku a současně odstranit pigmentový névus v blízkém okolí za předpokladu dosažení pooperační symetricity. To je teoretická odpověď. Praktickou odpověď Vám mohu podat buď po konzultaci a vyšetření, případně /v této situaci by to bylo neobvyklé/, po zhodnocení fotografie. Spíše bych byl pro konzultační vyšetření, při kterém do detailu vše prodiskutujeme.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Zdena Stratilová
Brno . 17. 11. 2012
Váš problém není neobvyklý, labioplastika kombinovaná s vyříznutím dalšího útvaru je rutinní.

zdraví

dr.STratilová
*******
Premium
Chrudim . 16. 11. 2012
Dobrý den. Ano, nechají se vyřešit oba problémy současně tak, aby byl výsledek maximálně souměrný. Nashledanou, Remeš, **********
Praha . 15. 11. 2012
Pigmentová znaménka se vyskytují na různých místech. Pokud se provádí labioplastika, je nutné především zachovat symetrii obou stran. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 15. 11. 2012
Dobro den,labioplastiky I dalsi operace intimnich partitii provadime velmi casto:) Budete .li chtit,domluvte se telefonicky na cisle ******. Dr Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Zvětšit malé stydké pysky a zmenšit naopak ty velké

Anna1863923
Anna1863923
1. 10. 2020 · Poslední odpověď: 20. 10. 2020

Dobrý den, chtěla bych zvětšit malé stydké pysky a zmenšit naopak ty velké. Je mi to velice nepříjemné, jelikož mi už párkrát někdo řekl, že ji mám moc tucnou, a je mi to moc nepříjemné.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 20. 10. 2020
Dobrý den. Zmenšit velké stydké pysky lze operačně. Ale je potřeba vědět, že bývá patrná jizva. Zmenšením velkých labií se mírně odhalí malá labia, což by mohlo vést k efektu který chcete. Zvětšit malá labia je složité, to je potřeba osobní konzultace. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

Labioplastika - vtažené jizvy

Honey
Honey
6. 9. 2019 · Poslední odpověď: 16. 9. 2019

Dobrý večer, byla jsem na labioplastice v červnu. Mám vtažené jizvy, kterých jsem si všimla celkem nedávno. Zdá se mi, že se zvětšily. Jistá si ale nejsem. Ráda bych se zeptala, jestli to je v pořádku. A není možné, že se ještě zvětší. Díky moc za odpověď

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 9. 2019
Nejlepší odpověď
I když není fotka kompletní , tak si myslím že je výsledek pěkný, jizvy spíše zaniknou. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

VYTVORENIE VAGÍNY - PO ÚPLNEJ ŽENSKEJ OBRIEZKE

ajka766572
ajka766572
23. 7. 2020 · Poslední odpověď: 1. 12. 2020

Dobrý deň. Ako by sa dala vytvoriť - VAGÍNA - po úplnej - ženskej obriezke? Vyrezaný - krytoris až na lonovú kosť, vyrezané malé aj veľké pysky aj bartholiniho žľazy - čo s tým?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 1. 12. 2020
dobrý den, máte nejspíše na mysli rekonstrukci vulvy nikoli pochvy (to je část uvnitř těla, do které se při styku zasouvá penis). Rekonstrukce je extrémě obtížná, klitoris nelze nahradit, malá labia též ne (pokud nejsou zbytky jemné kůžičky kolem původního klitorisu), velká labia jdou simulovat kožními laloky z okolních tkání. Nicméně například nervové zásobení také není možné obnovit. Je mi to líto. S pozdravem MUDr. Radek Poláček, IP Beauty

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi