Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie očních víček

kikipetra16
6. 4. 2018 · Poslední odpověď: 15. 4. 2018

Dobrý den, je mi 30 let a před nedávnem jsem díky fotce zjistila, že se mi udělala asymetrie očních víček. Dříve jsem tento problém neměla. Je mi to dost nepříjemný, protože to je hodně vidět. Chtěla bych se zeptat jak by se tento problém dal řešit. Předem děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
je velmi obtížné z přiložených foto stanovit přesnou diagnosu a tedy i řešení, dá se spekulovat o velice slaboučké ptoze levého horního víčka, která by jistě byla řešitelná zkrácením svalu, který se jmenuje zvedač, ale k upřesnění předchozí osobní vyšetření je bezpodmínečně nutné, přeji hezký den prof dušková ps dokážete se podívat symetricky směrem vzhůru jako na vlastní čelo?
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Prim. MUDr. Lukáš Zikmund Ph.D.
Ústí nad Labem . 10. 4. 2018
Dobry den,
na zaklade prvni fotografie bych doporucil pred zakrokem vyloucit nadprodukci hormonu stitne zlazy, je zde patrna lehka retrakce horniho vicka vpravo. Objednat se u endokrinologa. Pri negativnim nalezu pote event. resit operaci. LZ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
podle přiložených foto pokud se vůbec jedná o oslabení zvedače, pak je velmi slaboučké.. pokud to netrvá více jak rok , zvažte ještě, nenechala jste si píchnout třeba bozox? nebo neměla jste nějakou virozu? ZP hradí tento výkon , pokud je omezená funkce oka, a to zřetelně nemáte, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
doc. MUDr. Libor Streit, Ph.D.
2 adresy v Jihomoravský kraj . 7. 4. 2018
Dobrý den,
ano, řešení určitě existuje. Nejprve bych se ale zeptal, zda jste chopna dovřít oční štěrbinu pravého oka. To je pro naplánování léčby zásadní a z poslední fotky si nejsem jist.
S pozdravy
Libor Streit
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 5. 2017
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 1. 2019
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 3. 2015
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2023
Fotorejuvenace IPL
1 odpověď, nejnovější odpověď: 14. 11. 2022
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 3. 2013
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2021
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 1. 2024
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi