Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie po operaci víček

Hedus
1. 3. 2013 · Poslední odpověď: 2. 3. 2013

Dobrý den, 26.11.2012 jsem podstoupila operaci horních i dolních víček. S výsledkem jsem docela spokojená,věřím,že poslední jizvičky se tak nějak vstřebají (důsledně jsem dbala a stále dbám na pooperační péči,což jsou tlak. masáže,krémy atp.). Co mi ale trápí je,že horní víčko levého oka mi stále táhne nahoru a při určitých pohybech oka vzniká totální asymetrie mezi oběma očima. Když se neusmívám a jsem v klidu, tak to vypadá docela normálně. Snažím se "tlakově víčka levého oka stahovat a natahovat", ale myslím si,že se tímto nic nemění.Je možné,že se tento stav ještě upraví (teď jsou 3 měsíce po operaci)nebo by pak přicházela v úvahu reoperace, jestli je to vůbec možné? Děkuji za odpověď, Vorlová

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,
tři měsíce od operace je již dost dlouhá doba, stav se ale stále může upravit. Je důležité kontaktovat operatéra a zeptat se na jeho názor. Pokud je příčinou tah jizvy, nebo lehký nedostatek kůže, pak by chirurgická korekce stejně byla obtížná. Za úvahu stojí užití kortikoidních mastí nebo injekcí do jizvy.
Přeji hodně štěstí.
M.Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 3. 2013
Zatím se vždy všechny takovéto drobné nuance srovnaly. Nicméně to proberte se svým operaterem. Ten ví nejlépe co s tím.
Zdraví MUDr. David TOMÁŠEK.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2021
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 5. 2017
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 4. 2023
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 4. 2018
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 8. 2011
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 8. 2014
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 4. 2007
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi