doc. MUDr. CSc. Tomáš Skřička

doc. MUDr. CSc. Tomáš Skřička

Žádné recenze
Ohodnotit
Mendlovo nám. 1a, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
doc. MUDr. CSc. Tomáš Skřička
doc. MUDr. CSc. Tomáš Skřička
Žádné recenze

Informace

  • 2922 návštěv profilu

Ordinační hodiny:Čtvrtek: 14,00 - 18,00

Chirurgie Operace ušních boltců, očních víček Operace kožních nádorů v obličeji ze zdravotní indikace Korekce keloidních jizev - Kenalog Gastroenterologie Prevence nádorů tlustého střeva Endoskopie Proktologie Péče o kolostomiky Poradna pro píštěle Poradna pro inkontinenci Poradna pro poruchy vyprazdňování

Chirurgie Ambulantní operace křečových žil Konzultace v kosmetické chirurgii Proktologie Operace hemoroidů Barronovou metodou

Doc. MUDr. Tomáš Skřička CSc. vystudoval Gymnázium Koněvova v Brně, poté se přihlásil a následně i úspěšně dokončil studium na Lékařské fakultě Jana Evangelisty Purkyně v Brně. Úspěšně složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie a také atestaci II. stupně z koloproktologie a traumatologie. Podílel se jako vedoucí i spolupracovník na několika klinických studií. Během své praxe působil především v Brně, a to na tamější ortopedické klinice, také na I. Chirurgické klinice také na Masarykově onkologickém ústavu. Zastával funkce odborných asistentů, lékařů, konzultantů, docentů, náměstků ředitele i ředitele. Absolvoval řadu zahraničních stáží, například v Miláně, Londýně, Vídni, Ženevě, Římě, Aténách, Lublani, Los Angeles nebo Moskvě. Je členem Koloproktologické sekce ČCHS, Středoevropského klubu koloproktologie, Evropské společnosti koloproktologie nebo i Lékařské akademie Srbska a Egyptské chirurgické společnosti. Má čestná členství v koloproktologických společnostech Srbska, Ruska a Itálie. Aktivně se podílí na publikaci v odborné literatuře, je součástí několika redakčních rad.

Lékař se zabývá se chirurgií, operacemi ušních boltců, očních víček, kožních nádorů v obličeji, korekcí keloidních jizev, gastroenterologií, prevencí nádorů tlustého střeva, endoskopií, proktologií, péčí o kolostomiky. Věnuje se také poradenství v oblasti píštěl, inkontinence či vyprazdňování a konzultacím v kosmetické chirurgii. Kromě toho se specializuje na ambulantní operace křečových žil či operaca hemeroidů Barronovou metodou.

Doc. MUDr. Tomáš Skřička CSc. je součástí týmu lékařů chirurgické ambulance NCA-KEPHAS, s.r.o., která se nachází v Brně na Mendlově náměstí. Poskytuje služby v oblasti proktologie a flebologie, také nabízí výkony spojené s rehabilitacemi, lymfodrenážemi a výjimkou není ani poradna pro stomiky. Ambulance má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami, možné je ale také ošetření samoplátců. Hlavními lékaři NCA-KEPHAS s.r.o jsou MUDr. Pavel Vedra a Doc. MUDr. Tomáš Skřička CSc.

První návštěva zdarma:

  • Ne
Požádejte: doc. MUDr. CSc. Tomáš Skřička o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!