Už nějaký pátek mě trápí pytlíky pod očima

Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Už nějaký pátek mě trápí pytlíky pod očima.Bojím se zákroku.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Michaela

Dobrý den,

tu si váš příspěvek, váš strach je zcela oprávněný. Je to přece jen zákrok do těla, který není v tomto případě zcela nezbytný. Nicméně asi vám přiněse výrazné zkvalitnění života - ať už z estetického pohledu nebo také zdravotního. Jak dlouho už o zákroku přemýšlíte?

Operace očních víček je pro zkušené plastické chirurgy, a to pan primář Mařík je, rutinní zákrok. Myslím, že v tomto případě je nejlepší se objednat na konzultaci a tam s lékařem projít veškeré vše obavy, jen tak zjistíte, zda do tho půjdete nebo ne...

Co jsem tak četla, většinou pacienti litovali, že nešli dříve. Kdy byste chtěl/a oční víčka operovat a proč jste si předvybrali pana primáře Maříka?

Díky, M.

nina

Jsem 11 dní po operaci horních i dolních víček. Operace byla prováděna v analgosedaci (nejedná se o celkovou narkosu, pouze uvedení do spánku nitrožilní aplikací). Po probuzení ani následné dny jsem necítila žádnou bolest, naprosto bezbolestné. První tři dny jsem se snažila jen ležet, na operovaná místa přikládat studenými obklady. Dnes už modřiny ustoupily, rány nejsou skoro vidět (trošičku na horních víčkách, dolní byly zaléčeny po 8 dnech) . Skutečně není čeho se obávat. S výsledkem jsem už teď velmi spokojená.

Irča

Není se čeho bát, je to běžný zákrok,nic nebolí,jen je třeba si vybrat zkušeného pl.chirurga. Vše se dobře hojí,já šla hned druhý den po zákroku běžně do obchodu,jen s brýlemi tmavými,aby zakryly náplastě.Nějaká ta modřina se dá snadno zakrýt make upem.

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí