Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrické posazení očí

Frantisek
22. 2. 2010 · Poslední odpověď: 28. 2. 2010

Mám asymetrii v posazení očí. Jedno je spíše vodorovně, druhé mírně šikmo (mandlové oko). Dočetl jsem se, že se tento problém dá vyřesit Canthoplastikou spodních víček. Existuje v ČR pracoviště plastické chirurgie, kde se tento zákrok běžné provádí. Děkuji všem předem za odpověď.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
28. 2. 2010
Dobrý den, je-li canthoplastika řešením pro Vás lze nejlépe zjistit při konzultaci. Budete-li mít zájem, pro tento zákrok se můžete obrátit i na naši kliniku Riva. S pozdravem Dr.Pachman.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 24. 2. 2010
Kantoplastika má svá rizika, ale operovat to lze. Myslím tím kantoplastiku vnitřních koutků, ta má efekt. Záleží na tom jak jsou oči posazené a kde je optimálnější operovat. Určitě se obraťte s takovýmto problemem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět i u nás. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 23. 2. 2010
Canthoplastiku , nebo canthopexi provádí v ČR asi většina pracovišť jako doplňující výkon při operaci víček.Otázkou je zda lze asymetrii vždy vyřešit jen canthoplastikou.To může plastický chirurg posoudit jen při osobní konzultaci.
s polzdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Ptóza a pokles oka

Beruska
19. 8. 2014 · Poslední odpověď: 1. 9. 2014

Mám 20 rokov a už dlhšie ma trápi výrazne poklesnuté viečko na pravom oku. Nevedela som o čo presne ide, preto som to chcela riešiť Blefaroplastikou. Na konzultácii mi však pán doktor povedal, že mám ptózu a pokles pravého oka 2 mm. Dá sa to riešiť operačne a vraj by to mala preplatiť zdr. poisťovňa. Chcem sa opýtať, kde sa v Českej republike dá tento zákrok vykonať. Som zo severu slovenska (Čadca). A čo prípadne prepláca Zdravotná poisťovňa. Prikladám aj fotografiu. Prosím poradte. Ďakujem

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 9. 2014
Zkuste Doc. Měšťáka na Bulovce v Praze...
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Problém s asymetrií víček

icmalien
icmalien
28. 4. 2019 · Poslední odpověď: 1. 5. 2019

Zdravím všechny....Chci se prosím optat na problém s asymetrií víček..Jedno mám jakoby více spadlé a nízké..druhé naopak více vyklenuté... lze toto řešit a zároven obě víčka "vyřezat" tak, aby se na vnějších koutcích pozvedla?...víčka vypadají podobně jako zde u paní na foto.... děkuji za info

Operace horních víček

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 4. 2019
Nejlepší odpověď
Tuto operaci (Muillerův sval)provádí, resp. umí málo kolegů, zkuste se obrátit na kliniky, ideálně si zjistěte, kdo Vás kdysi operoval. Eventuelně zkuste primáře očního oddělení v Kolíně, o kterém vím, že tuto problematiku umí řešit. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 7. 2020
Niťový lifting
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2008
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 4. 2021
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 5. 2007
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2020
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 2. 2008
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2018
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2014
Mezonitě
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2016
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 4. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi