Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrické ušní lalůčky

elliedreamer
22. 4. 2021 · Poslední odpověď: 27. 4. 2021

Dobrý den,

už nějaký čas mě trápí, že mám každý ušní lalůček jiný (jeden více přirostlý než ten druhý) a tím pádem i dírky v nich působí více asymetricky. Nenosím z toho důvodu ani naušnice.

Chtěla bych se zeptat, zda je nějaká operace, která by toto řešila? Vím o korekci ušních lalůčků po tunelech/naušnicích, ale zajímalo by mě, zda je možné tvar lalůčků jen mírně upravit, aby si byly více podobné a zda se takový zákrok běžně provádí? Dále by mě také zajímalo, jak moc je případně viditelná jizva po takovém zákroku?

Mockrát děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 27. 4. 2021
Dobrý den,
souhlasím, doporučuji začít osobní konzultací a vyšetřením. Na základě toho se vybere pro Vás správná metoda.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor
Klinika YES VISAGE
MUDr. Petr Jan Vašek
Praha . 27. 4. 2021
Dobrý den,
operace možná je, metod je několik. Na osobní konzultaci se rozhodne, jaká metoda je vhodná a od ní pak i záleží místo jizvy.
MUDr. Vaše, FORMÉ Clinic, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Reoperace otoplastiky - doupravení uší

Anonymní
petr_k195966
4. 11. 2019 · Poslední odpověď: 5. 11. 2019

Dobrý den,

je tomu 10 let, kdy jsem byl na otoplastice se kterou jsem byl více-méně spokojen. Horní část ucha mi zůstala dle mě odkloněná od hlavy více, než je běžné, ale měl jsem pár kilo navíc, kulatější obličej a tak jsem to neřešil. Aktuálně jsou ale kila pryč a nevypadá to hezky a rád bych to ještě zkorigoval. Chtěl bych se tedy zeptat, je možné provést úpravu pouze v horní části ucha bez toho, aby se musel provádět komplet celý řez? Šlo by podle mě jen opravdu o několikamilimetrové přitažení v horní části, se střední a spodní částí jsem spokojen. Jestli tedy je vůbec takovýto "menší" zákrok vůbec možný. Děkuji za info

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 5. 11. 2019
Já bych asi nereagoval tak, že by to neměl být problém. Situace se musí předem řádně vyšetřit a pak jí teprve řešit. Tedy musí se to vidět. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Dělám estetické plastickochirurgické operace přez 25 let a tedy vím, že to není žádná lergrace abych z fleku napsal, že to nebude problém. Možná nebude, ale možná taky ano. Na konsultaci k nám se můžete objednat na ********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Otoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 2. 2020
Otoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2014
Otoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 2. 2018
Facelift
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 5. 2022
Niťový lifting
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2008
Otoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 3. 2018
Otoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 10. 2018
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 5. 2007
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2010
Otoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 10. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi