Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vrozená asymetrie očí

Suzanne8
Suzanne8
18. 5. 2018 · Poslední odpověď: 24. 5. 2018

Dobrý den. Pár let zpět jsem podstoupila blefaroplastiku. Vzhledem k tomu, že jsem měla dost pokleslá horní víčka, nikdy jsem si nevšimla, že mám asymetrické oči. Uvědomuji si, že obličej nikdy není zcela souměrný. Když jsem byla u svého plastického chirgurga, řekl mi, že takové malé vady se těžce korigují. Jde o genetickou vadu, protože pravé oko, které je více otevřené, nelze úplně dovřít. Mně to ale vadí a chci s tím něco udělat...

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 24. 5. 2018
Nejlepší odpověď
Chtít můžete, otázka je, zda to půjde. Jak píše prof. Dušková, musí se to vidět. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 19. 5. 2018
Dobrý den, to bohužel z fotografie, která spíše hovoří ve váš prospěch nezjistíme ... nutná je osobní konzultace s lékařem.
MUDr. Pavel Hlava
bez osobního vyšetření vám asi nikdo nebude umět solidně odpovědět , přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Rozestup rány horní víčko

Alena12
27. 10. 2020 · Poslední odpověď: 10. 11. 2020

Dobrý den. Myslíte, že se na pravém oku jedna o rozestup rány? Půjde s tím něco udělat? Nebo je ještě nějaká šance, že to dopadne dobře? Jsem nešťastná, jak je každé oko jiné. Děkuji

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Plastika víček
Praha . 10. 11. 2020
Dobrý den, v tuto chvíli je nutné vyčkávat na plné zhojení. Plný estetický efekt se dostavuje v řádu měsíců. V případě, že budete s výsledkem nespokojená, pak je možná pouze reoperace.
Doporučujeme vždy provedení profesionálem, plastickým chirurgem.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Je možné vyplnit horní oční víčka?

Element5
Element5
21. 12. 2020 · Poslední odpověď: 20. 1. 2021

Dobrý den, v lednu jsem byla na blepharoplastice horních víček - upravila se asymetrie, ale bylo mi odstraněno příliš mnoho kůže právě tam, kde jsem nechtěla. Je možné aplikovat kyselinu hya. do těchto míst? Dále vzhledem k tomu, že mé zevní koutky očí míří hodně dolů (mají takovou tmavou rýhu), spodní víčka jsou propadlá... je možná aplikace výplně a tím „pozvednout" tuto konturu? Nechci nijak výrazně zvedat obočí a nevím, zda jde případně povytáhnout spánkovou oblast a tím i zevní koutky očí. Raději bych se ale ještě pár let takto radikálním zákrokům vyhnula... Případně ještě dotaz, zda je možné nějak zesvětlit kůži pod jizvou na víčkách - zhnědla (a to jsem dávala celý rok pozor na slunce), ač jizva je světlá. Moc prosím o názory - padající zevní koutky očí mě opravdu trápí a ubírají na vzhledu.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 20. 1. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
Bohužel je potřeba si uvědomit, že velice často může dojít, a taky dochází, ke špatné diagnóze. To, že někdo má relativní nadbytek kůže v oblasti horních víček neznamená vždy, že je nutné provádět blefaroplastiku – někdy je naopak nutné pozvednout obočí. Na to se často zapomíná a obě operace lze přitom provést společně – operace horních víček a plastika obočí tzv. brow lift.
Doplňování je vždy velice problematické, zejména pokud se jedná o zevní část víček. Obzvláště zde se právě může jednat o problematiku padání obočí. Proto je tolik důležité absolvovat konzultaci a řádně zhodnotit, kdy a jaký problém nastává – je-li to poloha obočí, které klesá, nebo je-li to již pokles celého čela, což také nebývá úplně výjimečné apod.
Mnohé věci se samozřejmě dají řešit, ale je třeba vždy osobní setkání a konzultace, kdy si lékař tzv. „ošahá“ celé čelo. Pochopitelně že i zde záleží na věku pacientky, a také na kvalitě kůže. Někdy je potřeba nejdříve zlepšit samotnou kvalitu kůže, což se dá provést i lokálně různými procedurami.
Rád Vás, v případě zájmu, přivítám na naší klinice a můžeme společně projít všechny možnosti, které se nabízí. Rád Vám vše vysvětlím, stačí si jen domluvit termín konzultace se mnou.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu !
S přátelským pozdravem,
MUDr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 5. 2017
Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 9. 2020
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2020
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 6. 2023
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2013
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2011
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 8. 2011
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 2. 2023
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi